Elektronik Baseus 65W çoklu şarj cihazı + 100W hızlı şarj kablosu 443,94 TL

Hocam 65 W kadar her şey ile uyumlu :) Mac bile kullanılıyor düşünün yani global bir cihaz.
Değil.
Örneğin Xiaomi kendi hızlı şarj teknolojisini kullanıyor. Kendi ürünlerinden almazsanız en yüksek watt ile çalışmıyor. Mesela ben Baseus 6A kablo aldım. Orijinal 6A kablosu gibi 67W şarj etmiyor.
Yine de denenebilir bu cihaz için. Ama xiaomi'lerde Turbo Charge'ın çalışma ihtimalini çok düşük veriyorum.

Değil.
Örneğin Xiaomi kendi hızlı şarj teknolojisini kullanıyor. Kendi ürünlerinden almazsanız en yüksek watt ile çalışmıyor. Mesela ben Baseus 6A kablo aldım. Orijinal 6A kablosu gibi 67W şarj etmiyor.
Yine de denenebilir bu cihaz için. Ama Xiaomi'lerde Turbo Charge'ın çalışma ihtimalini çok düşük veriyorum.

Tam olarak anlamadım zaten 67 edemez çünkü 65W bir ürün bu ayrıca benim anladığım şu tam olarak 65W görmüyor mu demeye çalışıyorsunuz? Çünkü ben Samsung Xiaomi kullandım farklı adaptörler ile sıkıntısız hızlı şarj ettim.

Değil.
Yine de denenebilir bu cihaz için. Ama Xiaomi'lerde Turbo Charge'ın çalışma ihtimalini çok düşük veriyorum.

Bu aldığınız kabloyla alakalı bir şey zaten kendiniz söylüyorsunuz. Yanında verdikleri kablonun 100W desteklediğini de söylüyorlar. Ürünün Xiaomi cihazları hızlı şarj edemediği kanısına nasıl vardınız?

Tam olarak anlamadım zaten 67 edemez çünkü 65W bir ürün bu ayrıca benim anladığım şu tam olarak 65W görmüyor mu demeye çalışıyorsunuz? Çünkü ben Samsung Xiaomi kullandım farklı adaptörler ile sıkıntısız hızlı şarj ettim.
Bu aldığınız kabloyla alakalı bir şey zaten kendiniz söylüyorsunuz. Yanında verdikleri kablonun 100W desteklediğini de söylüyorlar. Ürünün Xiaomi cihazları hızlı şarj edemediği kanısına nasıl vardınız?
Allah Allah. Gayet açıkca belirttiğimi düşünüyorum halbuki.
Xiaomi tescilli kendine özel bir şarj teknoloji kullanıyor ve buna HyperCharge diyor. Farklı markalardan şarj aletleri ve kablolar Xiaomi cihazınızı desteklediği en yüksek hızda şarj etmiyor.
67W'ı örnek vermiştim. Örneğin 67W destekleyen telefona bu 65W'ı takarsanız 65W hızla şarj etmez.

Kullandığınız "sıkıntısız" adaptörler HyperCharge değildir. Mi Turbo Charge çıkmaz. Çıksa bile -ki sanmıyorum- tam hızda şarj etmez. Accubattery gibi bir uygulamayla orijinal şarj hızını ve farklı turbo şarjı deneyin anlarsınız.
Not: Accubattery şarj hızını düzgün göstermez ama hangisinin daha hızlı şarj ettiğini ve aradaki farkı tahmini anlamak için kullanılabilir. O yüzden örnek verdim.

Geri
Yukarı