CS2'de oyuncular laglanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Bazkarda

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır bu sorun var ne yapsam çözülmedi. Format vs. attım, oyunu vanilla şeklinde başlattım çare bulamadım. Ping normal, loss yok, FPS iyi oyun akıcı sadece adamlar ışınlanıyor oyun oynamamı engelliyor. Ne yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun 2 sene önce Apex Legends de oluyordu 2 sene önce yaptığım için hatırlamıyorum fakat oyuna ağ ayarı tarzında bir ayarda yönetici izni vermiştim sorun düzelmişti şu an nasıl yapılıyor gram fikrim yok ama araştırın isterseniz

Merhaba RAM problemi gibi geldi 2 taneyse teker teker deneyin. İlginç bir durum. sonucu da yazarsanız konu güncel kalır her birlikte bir şeyler öğreniriz belki.

Bufferbloat test sonucunuzu paylaşabilir misiniz?

Aynı sorun 2 sene önce Apex Legends de oluyordu 2 sene önce yaptığım için hatırlamıyorum fakat oyuna ağ ayarı tarzında bir ayarda yönetici izni vermiştim sorun düzelmişti şu an nasıl yapılıyor gram fikrim yok ama araştırın isterseniz.

Hiçbir yerde bulamadım çözümü senin dediğin olayı ne diye yazsam çıkar peki?

Merhaba RAM problemi gibi geldi 2 taneyse teker teker deneyin. İlginç bir durum. Sonucu da yazarsanız konu güncel kalır her birlikte bir şeyler öğreniriz belki.

Pek sanmıyorum biraz uğraştırır onunla alakası cidden olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı