Çözüldü Bash script ile Gentoo kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bash'te ne sorun var hocam? Ayrıca Gentoo'da benim her zaman tavsiyem bir wmdir. DEler çok uzun sürüyor compile edilmesi, ve wmler daha hafif.
Acik biraktim gece bilgisayari xfce compile etmesi icin. WM sevmiyorum.
Daha LDM kuramadim. Surekli karsilanmayan bagimsizliklar hatasi aliyorum, USE variable ile alakali. 50. saati gecmisimdir. Delirdim delirecegim. Problem yaptigi degiskenler elogind systemd.

Daha LDM kuramadim. Surekli karsilanmayan bagimsizliklar hatasi aliyorum, USE variable ile alakali. 50. saati gecmisimdir. Delirdim delirecegim. Problem yaptigi degiskenler elogind systemd.
Hocam elogind -systemd bu ikisini make.confdaki USE="buraya" ekleyebilir misiniz? (OpenRC kullandığınızı varsayıyorum)

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Bilgisayar alınca Void Linux ya da Arch Linux kurmaya karar verdim.
Kaynak kod tabanlı dağıtımlar bana göre değil.

Geri
Yukarı