"Başıboş köpek sorunu" hakkında düşünceleriniz neler?

Sence suç hayvan severlerde mi, ormandan ayı getir oda insan katleder bu bütün ayıların öldürülmesi anlamına mı geliyor. Köpeklerin toplanması lazım öldürülmesi değil.
Ülkede insandan fazla köpek var hangi birini barınağa koyalım?

İtin iyisi kötüsünü nasıl ayırt edelim birader aç kaldıkça hepsi saldırganlaşıyor neredeyse.

Ulan insanlar ölüyor hala, ya ama onlar da bi can diyorlar. Ulan o ölen insanlarınki can değil mi?
Küçüklükten beri sokakta büyümüş insan görmeye alışmış bir köpeğin ben insana saldırdığını görmedim. İnsanlarda can evet bizim de ölmememiz lazım fakat sonuç olarak *köpekler de bir can* ve insanlar yüzünden içgüdüsel olarak saldırganlaşmaya yönelmiş köpeklerden yola çıkarak tüm sokak köpeklerinin öldürülmesinden yanaysanız *köpekler de bir can.* Kısırlaştırmayı vs. geçtim siz direk bu sokak köpeklerinin *hepsinin* ölümünü istiyorsanız kusura bakmayın vicdansızsınızdır.

Şu an köpekler yüzünden 3 gündür hastaneye gidiyorum daha da gideceğim doz doz aşı oluyorum.
Sadece kola almaya markete gidiyordum.
Kısırlaştırma yapılması lazım.

Biraz daha acayım gece uykuluydum anlatıp geçmişim.
Yaz günü malum sıcak soğuk kola almaya gidiyordum giderken köpek gördüm başını oksadim kafasinin altını oksadim sorun yoktu marketten çıktım yanıma geldi bende sevdirmek icin sandim posete saldırdı sonra dizimin altından ısırdı tetanos ve kuduz aşısı oluyorum şu an yara derin degil damarın yanindan ısırdı 3 gündür gitmemin sebebi 1. gün aşılar diğer gün kontroldu. Haftaya yine aşılarim var

Sen iyi degilsin, nereden savunacagini ve nereden saldiracagini sasirmissin. Tek söylediğim sey kopeklerin yeri sehir degil. Ölmeliyi gectim kisirlastirmali diye bir yazi bile yazmadim ki gelip "bir nefret dolmuş ki, direkt hepsi ölmeli kafasındasın" yaziyorsun. Konu içgüdüsel olup olmamasi değil bu canlı hem saldırganlık hem kuduz riski tasiyor.
Burasi sehir ve buna gore yol cizilmeli. Yazık degil mi parcalanan kedilere, yazik degil mi araba carpan kopeklere, yazik degil mi saldırıya uğrayan insanlara? Yine gelip bu yazilara bu insan sunu yapiyor, bu insan bunu yapiyor genelleme yapma diyeceksin. Aynen gosteris. Bu arada konu insanlar degil kopekler. İnsanlar ile ilgili bir sorunun varsa ac basligi tartisak, sabaktan beri yok insan yok insan.

Ülkede insandan fazla köpek var hangi birini barınağa koyalım?

İtin iyisi kötüsünü nasıl ayırt edelim birader aç kaldıkça hepsi saldırganlaşıyor neredeyse.
Ben ac kopegin saldirdigina raslamadim, ac kopek mazlum bakislarla yanima yaklasiyor. Ama beslenen ve o bolgeyi icgudusel olarak korumaya baslayan kopekler tarafindan cok saldiriya ugradim.

Birader ben de köpek besledim ama çoğu tehdit bunların. O bölge savunan köpekleri haklasan köpeklerin yarısı gider zaten. En iyisi hepsini kısırlaştırmak. Ama ona bütçe yeter mi bilmem.

Birader ben de köpek besledim ama çoğu tehdit bunların. O bölge savunan köpekleri haklasan köpeklerin yarısı gider zaten. En iyisi hepsini kısırlaştırmak. Ama ona bütçe yeter mi bilmem.

Hocam simdi yapmazlarsa masraf artacaktır
Bugün 5 yarın 10 köpek olur sokakta.

Gecmis olsun hocam. Kopek saldirisina cok maruz kaldim ama su ana kadar isirilmadim. Umarim da isirilmam.

Gecmis olsun hocam. Kopek saldirisina cok maruz kaldim ama su ana kadar isirilmadim. Umarim da isirilmam.

Cok gergin bir an hayatımda böyle korku ve adrenalin yaşamadım şakasına çoğu kez kedi ve köpek ısırdı ama ilk kez gercekten ısırıldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…