Çözüldü Basic Figür Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Temel model, Varsayılan görünüş figür.
Örnek veriyorum: WWE undertaker Basic figür olsun, Hep bilindiği kıyafet vs figür maketli olur.
Sosyalde WWE figürleri ile ilgilenen de varmış demek ki. Zaten @658936 hocam açıklamış. Bende koleksiyonumu paylaşmak isterim, şuan şehirdışında olduğum için düzgün sergileyemiyorum ama olsun. :)

Sadece Elite ve Ultimate figürlerimi buraya getirmiştim. Evimde de 50'ye yakın Basic figür mevcut.
IMG_5168.jpg

@Jossephh Hocam işinize karışmak gibi olmasın fakat yerinizde olsam WWE figürü alıcaksanız Elite veya Ultimate figür almanızı öneririm. Bir yerden sonra Basic figürler eklem, teknoloji ve aksesuar olarak çok geride kaldığı için sıkıyor. Ringside Collectibles, Amazon ve BigBadToyStore platformlarından sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Çoğu figürleri bu sitelerden temin ettim. Aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz. Birkaç Roman Reigns Elite figür önerisi yapmak isterim.

Roman Reigns Elite Figür önerileri :

Fiyat olarak çok daha uygun, diğerlerinden bir farkı yok. Fakat yüzü diğerlerine göre çok çok az farklı:
Roman Reigns (Red Gauntlet) - WWE Elite Top Picks 2023 (Wave 2) ( 14,99$ )

Rafımda olan Figür: Roman Reigns (Blue Belt) - WWE Elite Top Picks 2023 (Wave 4) ( 20,99$ )

En son çıkan Roman Reigns Elite Figürü: Roman Reigns - WWE Elite 103 ( 21,99$ )

Yeni konular

Geri
Yukarı