Başıma gelen garip olaylar

Bu cin musallatı değil kardeşim bu ya paranoya ya da şizofreni. Yıllardır bir sürü şey yaptım cinlerle alakalı eğer cin çarpacak olsaydı beni ikiye bölerdi.

Eline geçen şey bu oluyor hocam X kişisi y kişisine büyü yapıyor bu gibi durumlar meydana geliyor tabii hiç yaşamadım ama ülkemizde büyük örnekleri var.

Sizce büyüler gerçek olsaydı koskoca devlet adamlarına büyü yapıp tahttan indirmezler miydi? Ya da onları da koruyan başka bir büyü mü var? İnanmayın hocam :D

Ben de zamanında Karabasan'a yakalandım. Ne kadar kötü bir his olduğu doğrudur. O an ki çaresizlik. Fakat cin musallatına pek inanasım gelmedi. Görmüşsünüzdür cidden belki ona lafım yok da.

Karabasan dediğiniz şey bir uyku bozukluğu zaten. Bilimsel bir durum.

Sizce büyüler gerçek olsaydı koskoca devlet adamlarına büyü yapıp tahttan indirmezler miydi? Ya da onları da koruyan başka bir büyü mü var? İnanmayın hocam :D

Hocam bende bunu anlayamıyorum bende CE inanılacak bir durum değil ama büyü ve cinlerin kuranda geçmesi ve Müslüman'ların hala inanmıyorum demesi saçma değil mi bu arada dediklerinizde haklısınız.

Geri
Yukarı