Başıma gelen olay ve hayatımı kurtaran program

Kaydedildi, elbet herkesin karşılaşabileceği genel bir sorun adına çok güzel bir deneyim paylaşmışsınız bana göre, reklam gibi algılamamak gerekiyor. Programın savunuculuğundansa deneyiminizin size yaşattığı sıkıntıya vurgu yapmak gerekiyor :) Umarım ihtiyaç olmaz diyerek, kaydet butonuna basıyorum ben de, elinize sağlık.

Amacım kesinlikle reklam değil hatta moderator arkadaşlar ya da yöneticiler bana ulaşabilirse detaylı fotoğraflarını atarım araştırsınlar incelesinler yararlı uygulamalara eklesinler tek amacım bilgi paylaşımı.

Hocam maalesef işime yaramadı yine de ilginiz için teşekkür ederim :) Benim anlamadığım emniyet nasıl ilk yüklenmiş dosyalara kadar bulabiliyorken biz nasıl bulamıyoruz. İlginç.

Hocam maalesef işime yaramadı yine de ilginiz için teşekkür ederim :) benim anlamadığım emniyet nasıl ilk yüklenmiş dosyalara kadar bulabiliyorken biz nasıl bulamıyoruz. İlginç.

Valla benim kurtardığım dosyalar HDD üzerindeydi siz SSD falan mı biçimlendirdiniz SSD'de denemedim açıkçası, konu 1 TB 7200 RPM baracuda HDD'de denendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı