Başıma gelen olay

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Okuldaydım ve dışarı bakıyorum sonra bir çift öpüşüyordu ve abi napıyon sen dedim sonra ise bu abi beni okul müdürüne şikayet etti annesine sövmüşüm ama sövmedim sadece napıyorsun dedim o kadar neyse sonra adımı sordu falan sonra müdür yardımcısına gittim bana tutanak tutuyordu yapmadığım bir şeyden dolayı sonra tutmamı istemiyorsan şahit getir dedi bende getirdim sonra müdüre söyle dedi bende söyledim ve yapma bir daha dedim.

(Umarım uyarı yemem)

Okuldaydım ve dışarı bakıyorum sonra bir çift öpüşüyordu ve abi napıyon sen dedim sonra ise bu abi beni okul müdürüne şikayet etti annesine sövmüşüm ama sövmedim sadece napıyorsun dedim o kadar neyse sonra adımı sordu falan sonra müdür yardımcısına gittim bana tutanak tutuyordu yapmadığım bir şeyden dolayı sonra tutmamı istemiyorsan şahit getir dedi bende getirdim sonra müdüre söyle dedi bende söyledim ve yapma bir daha dedim.

(Umarım uyarı yemem)

Okuldan dışarıya sesin nasıl gidiyor ve tam olarak seni anlıyor? Bahçedeysen haklısın öpüşemezler fakat dışarıdaki adam seni ilgilendirmez ki hacım.

(Umarım uyarı yemem)
İyi yapmış hocam. Adamın işine niye karışıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı