Trafikte başıma gelen olay

wwmontana

Femtopat
Şarjlı motor ile giderken daldırıp yanlış şeritten gittim şerit değiştirmeye çalıştım. Ama değiştiremedim. Daha sonra yanımdan birisi geçip ağıza alınmayacak küfürler edip yanımdan geçti orada bir duraksadım. Üstelik yanında eşide vardı. Arkamdan gelenler kornaya basıp gidiyor orada bir sıkıldım herkese karşı. Böyle bir olayı ilk defa yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trafikte insanların canı söz konusu. Ay pardon dalmışım denilecek birşey değil. En basitinden sana bile bir zarar gelse adam uğraşacak. Tabi küfür çok iyi birşey değil.

Şarjlı motor ile giderken daldırıp yanlış şeritten gittim şerit değiştirmeye çalıştım. Ama değiştiremedim. Daha sonra yanımdan birisi geçip ağıza alınmayacak küfürler edip yanımdan geçti orada bir duraksadım. Üstelik yanında eşide vardı. Arkamdan gelenler kornaya basıp gidiyor orada bir sıkıldım herkese karşı. Böyle bir olayı ilk defa yaşıyorum.
Şimdi yanlış anlama ama şarjlı motorlar inanilmaz yavas gidiyor. Ustelik yanlis seritte en kötü yine uyarilmaliydin. Tabi küfür adamin edepsizligi.

Dışarı da asla dalıp gitmemek gerekiyor. En basiti geçen gün apartmana bağlı bir elektrik direği kablosu aşağıya sarkmıştı. Dalgın olduğum için fark etmedim bile. Adam kolumdan tutmasa gidiciydim.

Çok basit, her gün karşılaştığım bir olay. Takma kafana. İlk defa başına geldiği için garipsemiş olabilirsin. Sadece dikkatli sür ve acelen yok ise herkese yol ver. Yol senin de olsa yol ver, o adamın yolun kime ait olduğu umurunda değil çünkü.

Bir Mercedes'in veya lüks arabaların kaza yaptığını kolay kolay göremezsin, çünkü hep yol verirler. Kazalarda hep ucuz arabalar olur. Çünkü kimse birbirine yol vermez. Olay bu. Sen de herkese yol ver, acele etme.

Trafikte insanların canı söz konusu. Ay pardon dalmışım denilecek bir şey değil. En basitinden sana bile bir zarar gelse adam uğraşacak. Tabii küfür çok iyi bir şey değil.

Şimdi yanlış anlama ama şarjlı motorlar inanilmaz yavas gidiyor. Ustelik yanlış seritte en kötü yine uyarilmaliydin. Tabii küfür adamin edepsizligi.

Sadece sağ şeritten gitmem gerekirken sol şeritten gittim yani ters yön falan değildi.

Motorcular için de bir şey yazayım buraya belki okuyan olur. Şu motorlar sağdan soldan aralardan geçip gitmek için yapılmadı. Siz trafikte aralardan hızlıca geçin diye yapılmadı. 2 paketi yetiştireceksiniz diye abuk sabuk hareketler yapın diye yapılmadı. Düzgün sürün şu motorları.
Arabada gidiyorum, şerit değiştireceğim, sağa bakıyorum temiz sola bakıyorum temiz, tam şerit değiştiricem yandan motor bir yereden giriyor. O an refleks ile manevra yapsam vuracağım. Sonra da suçlu ben olacağım. Daha sert yazılar yazmak istiyorum da Technopat izin vermiyor.

Motorcular için de bir şey yazayım buraya belki okuyan olur. Şu motorlar sağdan soldan aralardan geçip gitmek için yapılmadı. Siz trafikte aralardan hızlıca geçin diye yapılmadı. 2 paketi yetiştireceksiniz diye abuk sabuk hareketler yapın diye yapılmadı. Düzgün sürün şu motorları.
Arabada gidiyorum, şerit değiştireceğim, sağa bakıyorum temiz sola bakıyorum temiz, tam şerit değiştiricem yandan motor bir yereden giriyor. O an refleks ile manevra yapsam vuracağım. Sonra da suçlu ben olacağım. Daha sert yazılar yazmak istiyorum da Technopat izin vermiyor.
Bazilarida kulaklik takmış eşeğin seyi gibi önümden gidiyor. Zorla korna bastırıyorlar adama.

Geri
Yukarı