Başımdan geçenler

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Günlerden cumartesi. Geçen arkadaş aradı. Aramızda şöyle bir konuşma geçti;
-Kanka nabıyon?
+İyiyim kanka sen nabıyon?
-İyi öyle, gel buluşalım gezelim. Olur mu?
+Eh, olur.
Dedikten sonra kapattı. Evden çıkıp arkadaşa doğru gidiyordum. Arkadaşla aramız maksimum 15-20 dakika. Arkadaşla en sonunda buluştuk. Gezdik dolaştık internet kafeye gittik, PS4 oynadık vs... akşam olunca dağıldık. Ben de eve gidiyordum. Şimdi evde annem ve babam kardeşlerimi de alıp tatile gitmişti bugün. Bunu düşünürken yolda bir yaratıkla karşılaştım. Köpek ile timsah karışımı bir şeye benziyordu. Hem sevimli, hem de değişik. Neyse dedim, fazla ağır da değildi. Kucaklayıp eve getirdim, salata ile besledim. Ertesi gün Pazar günü yani kafam rahattı. Neyse hayvana baktığımda birşey kusmuştu. Ama kusmuğa benzemiyordu. Biraz temizleyip baktım da ne göreyim ? Hayvan Ryzen 7 1800X elimde duruyordu. Hayvanın Ryzen kusması beni hayli şaşırttı. Bir daha salata ile besledim. Bir daha R7 kusmuştu. Ulan derim hadi başlıyoruz satışa dedim. Hayvana her gün farklı yemekler yedirdim. Et yediğinde GTX 1080 ti kusuyor. Tavuk yerse 1050 Ti kusuyor. İkisini karışık yerse 1070 kusuyor. Ben de bilgisayarımı baştan düzmeye karar verdim. Şu anlık Sadece Ryzen 7 1800X ve 2 Tane 1080 Ti çıkarabilmiştim. (Öteki parçaları satmıştım.) Sonra ona döner yedirdim. 16 GB DDR4 4000 MHZ RAM kustu. Dış kasa ve sıvı soğutma aldım ve bunları sattığım ekran kartının parasından harcadım. Anakartı da büyük porsiyon İskender yeyince Asus ROG STRİX X370 kustu. Kustuğu bütün parçaları temizledim, montaj yaptım. Şuanda oturduk beraber sigara içiyoruz. Sorusu olanların cevaplarını alabilirim.
Not: Troll amaçlıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı