Çözüldü Başında Z-P15 olan Instagram güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ExomPomoDq

Hectopat
Arkadaşlar Instagram giriş yazınca Google'a en başta başında Z-P15 yazan Instagram sitesi çıktı yanlışlıkla tıkladım tıkladığım an çıktım, sorun olmaz değil mi?
Hiç bilen yok mu?

Son düzenleme:
Kullanıcı bilgilerinizi girmediyseniz sorun olacağını zannetmiyorum. Yine de içinizi rahatlatmak adına tarayıcı çerezlerini silebilir ve hesap parolanızı güncelleyebilirsiniz.

Siteyi açmam ile kapatmam bir oldu. Doğru dürüst açılmadı site bile. Opera GX'i komple sıfırladım.
Tamamdır, endişelenecek bir şey yok. Size önerim destekleyen bütün sitelerde, uygulamalarda çift doğrulama kullanmanız. Kafanız bir nebze daha rahat olur. Hack durumu olsun olmasın, güvenliği elden bırakmamak adına Authenticator uygulaması kullanın. Microsoft Authenticator öneririm.

Tamamdır, endişelenecek bir şey yok. Size önerim destekleyen bütün sitelerde, uygulamalarda çift doğrulama kullanmanız. Kafanız bir nebze daha rahat olur. Hack durumu olsun olmasın, güvenliği elden bırakmamak adına authenticator uygulaması kullanın. Microsoft authenticator öneririm.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı