Başından Kalkamayacağım Online Oyun Önerisi

Sürekli oynacaksan Neverwinter tek geçerim. Piyasada başka adam akıllı f2p Mmorpg oyun kalmadı diyebilirim.

Karşı tarafın kanser olması nasıl seni etkiliyor? Bilerek besliyorlar ve rekabet duygusunu alamadığın için üzülüyor musun?
Sen neyden bahsediyorsun anlamadım. Karşıma Teemo, Vayne, Quin gibi karakterler gelince karşı taraf kanser oluyor. Bence yazacağın şeyi yazmak olsun diye değil benim yazdığımı anlayıp adam akıllı cevap vermek olsun diye yaz.

Sen neyden bahsediyorsun anlamadım. Karşıma Teemo, Vayne, Quin gibi karakterler gelince karşı taraf kanser oluyor. Bence yazacağın şeyi yazmak olsun diye değil benim yazdığımı anlayıp adam akıllı cevap vermek olsun diye yaz.
O zaman oynama oyunu çünkü bu ihtimal her zaman var. İnsanların bahsettiği "kanser" bu değil. Oyun kurallarına aykırı tutum sergilemek asıl sorun. Seni koridorda zorlayacak şampiyon seçmesi değil. Yazmak amaçlı yazmıyorum, sadece merak ettiğim için sordum. Hemen üslubunu değiştirmene gerek yok.

önceden oyuncu kitlesinin yaşı bu kadar düşük değildi ranked giriyosun yasuo banladığın zaman emin ol bir tane düşman kendi takımında var cevap olsun diye değil lol üzerinde durarak pek konuşmak istemiyorum dostum zaten kanser olmak istiyorsan demiştim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı