Basit eğlencede bana hile diyorlar

Birkan Kaya

Hectopat
Benim CSGO'da Nova 3'üm bazen daha unranked insanları yada yeni oyuna gelmiş insanları öldürüyorum, her şeyime bildiğiniz sövdüler. Bende siber suçlara vercem diye korkuttum akılları başlarına gelsin diye. Rapor ettikleri yeri kopyala yapıştır yapıyorlar, sizce VAC ban yeme şansım var mı bu insanlar yüzünden? O kadar ki kulaklığım hakkımda da yazıyor Logitech G231 diye, hatta ismini yazıyorum kulaklığın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun da spinbot açarak, semirage hile kullanarak ben banlanmıyorsam sen hiç banlanmazsın. Üstelik her gün clantag, surf, legit AA, backtrack gibi tüm illegal yapılarımın aktif olmasına ve her gün OW düşmeme rağmen ban yemiyorum :)

Oyun da spinbot açarak, semirage hile kullanarak ben banlanmıyorsam sen hiç banlanmazsın. Üstelik her gün clantag, surf, legit AA, backtrack gibi tüm illegal yapılarımın aktif olmasına ve her gün OW düşmeme rağmen ban yemiyorum :)
Neden böyle şeyler yapıyorsunuz peki?
İşten yorgun hargın geliyorum. Stres atmak için bir oyuna giriyorum. Senin gibi arkadaşlar oyunumuza geliyor. Saygısızlık etmek istemem ama hakka giriyorsunuz.

Neden böyle şeyler yapıyorsunuz peki?
İşten yorgun hargın geliyorum. Stres atmak için bir oyuna giriyorum. Senin gibi arkadaşlar oyunumuza geliyor. Saygısızlık etmek istemem ama hakka giriyorsunuz.

Valve güven faktörünü devreye soktu. Bu da demek oluyor ki arkadaşım hile kullanıyorsan sen de hilecilerle karkı karşıya oynayacaksın. Güven faktörü dediği şey ise sürekli report yiyen oyuncuların bir birleriyle eşleşip oynaması. Hilesiz sarmıyor şahsen beni.

Valve güven faktörünü devreye soktu. Bu da demek oluyor ki arkadaşım hile kullanıyorsan sen de hilecilerle karkı karşıya oynayacaksın. Güven faktörü dediği şey ise sürekli report yiyen oyuncuların bir birleriyle eşleşip oynaması. Hilesiz sarmıyor şahsen beni.
Bu sistem gelişmemiş eksikleri olan bir sistem.
Ben hata kaza 1000 saatlik bir arkadaşımla oyuna girsem karşıda min 2 hile oluyor.

aim_redline haritalarının yarısında banlıyım dert etme. Hilen yoksa mutele geç, profilinde yorumları kapat.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı