Basit İşler İçin Laptop Önerisi

sillyon

Decapat
Arkadaşlar merhaba.
Benim sorum şöyle olacak:
Ev internetim var ve LED TV'm var fakat internetten film izleme sitelerinden film izlemek için mecburen aradaki HDMI bağlanıtısını kurabileceğim bir laptopa ihtiyacım var. Bu yüzden birkaç tane 1000 TL civarında laptop buldum internetten. Sorum ise bu cihazlarla isteğimi yerine getirebilir miyim donma vs. olmadan?
Not: laptopu başka bir şey için kullanma ihtiyacım olamayacak. En olmadı office ve internette gezinme vs. kullanırım onun dışında.

Mesela bu:
Hometech Alfa 100A Intel Atom Z8350 2GB 32GB eMMC Windows 10 Fiyatı

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bilgisayarı alacağına paranı yoldan geçen birine ver en azından belki paraya ihtiyacı varsa karşılamaya yardımcı olabilirsin :)

Şaka bir yana Atom işlemciden ziyade Celeron veya Pentium işlemcilere bakın en azından. O bilgisayar sizi tatmin etmez yani.

İkinci el 500 TL'ye bile sağlam laptop bulabilirsin. Arkadaşın attığı 2.el laptop gayet iyi ve orta seviyeli sistem gereksinimi istiyen oyunları bile açar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı