Basit logolar nasıl tasarlanabilir?

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Basit bir şekilde logo yapıp uygun fiyatlara satmak istiyorum nasıl bir şeyler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran varsa Adobe Photoshop yoksa Gimp Yükle sonra bir şeyler dene kendine markalar uydur kendini geliştirmeye çalış.
Örnek: Ahmet Bilişim - Tek işimiz teknoloji

Bir Grafik Tasarımcısı olarak basit logo, kolay logo kavramı bana çok yakın gelmiyor. Yeri geliyor yarım saat içinde yeri geliyor aralıklı 2-3 haftada logo çıkıyor yani ciddi bir iş olarak görmek lazım. Program olarak Illustrator yeterli.
Paran varsa Adobe Photoshop yoksa Gimp Yükle sonra bir şeyler dene kendine markalar uydur kendini geliştirmeye çalış.
Örnek: Ahmet Bilişim - Tek işimiz teknoloji

Gimp başlangıç için iyi bir seçim değil bence.

Son düzenleme:
Bir Grafik Tasarımcısı olarak basit logo, kolay logo kavramı bana çok yakın gelmiyor. Yeri geliyor yarım saat içinde yeri geliyor aralıklı 2-3 haftada logo çıkıyor yani ciddi bir iş olarak görmek lazım. Program olarak Illustrator yeterli.

Gimp başlangıç için iyi bir seçim değil bence.
Siz önerebilirsiniz.

Hocam konuyla alakasız ama not düşmekte fayda var, Canva birkaç sene önce bir saldırıya uğramıştı ve kullanıcıların mail şifreleri vs. saldırganların eline geçmişti, eğer Canva kullanacaksanız fazla kullanmadığınız bir mail ve şifre ile kayıt olmanızda fayda var

Yeni konular

Geri
Yukarı