Basit müzik oluşturma programı önerisi

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Enstrunmana veya ekipmana sahip değilim. Windows üzerinden basit bir şekilde müzik oluşturma/yapma programı arıyorum. Önerileriniz bekliyorum.

Müzisyenim profesyonel Kayıt programları kullanıyorum. Bahsettiğiniz olay gerçek anlamda müzik yapmak değil başkaları tarafından yapılan bölümleri üst üste koymak.

Neyse, böyle bir kaç program gördüm. Adlarını hatırlayamıyorum ama "Loop player" "loop music" diye aratın muhtemelen karşınıza çıkacaktır.

Müzisyenim profesyonel Kayıt programları kullanıyorum. Bahsettiğiniz olay gerçek anlamda müzik yapmak değil başkaları tarafından yapılan bölümleri üst üste koymak.

Neyse, böyle bir kaç program gördüm. Adlarını hatırlayamıyorum ama "Loop player" "loop music" diye aratın muhtemelen karşınıza çıkacaktır.
Bahsettiğiniz programlar Android uygulaması. Yine de sağol.
FL Studio kullanabilirsiniz. Rehberlerini izleyerek ve kendiniz az çok kurcalarsanız çok iyi şeyler yapabilirsiniz.
Ben biraz bakmıştım çok zor değil gibi duruyor.
Bu programı uzun zaman önce denemiştim fakat pek iyi işler yapamamıştım. Bundan birazcık daha basit program olsa öpüp başıma koyacam.

FL Studio kullanabilirsiniz. Rehberlerini izleyerek ve kendiniz az çok kurcalarsanız çok iyi şeyler yapabilirsiniz.
Ben biraz bakmıştım çok zor değil gibi duruyor.
FL studio basit gibi görünse de profesyonel prodüksiyonlarda kullanılan bir programdır.
Kendinizi kasarak birkaç fonksiyon öğrenebilirsiniz ama konuyu açan arkadaşın amacını bilmiyorum yazmamış tam olarak. eğlenmek için birşeyler yapmaksa amaç daha basit programlar bulunabilir.

Fl studio sürekli yeni birşey denerseniz en sonunda başaracaksınız. Vokal alıp arkasına beat yapın en basiti.

Yeni konular

Geri
Yukarı