Basit özellikli tablet önerisi

DonQ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Arayışım çok bariz. Sadece Netflix, YouTube, Disney+, Amazon Prime vs gibi platformları izleyebileceğim bir tablet arıyorum. Ancak geçmişte yaşadığım tablet skandallarından uzak kalmak istiyorum. Güncelleme almayan ve Play Store'dan indirme yapılamayan bir tablet olsun istemiyorum. Uzun yıllar benim bu küçük istediğime yanıt versin yeterli. Bütçem 3000 TL. Bunun üzerine çıkmak istemiyorum ancak arada çok cüzzi bir fiyat farkına değecek bir ürün olması dahilinde düşünebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende A7 Lite mevcut. Arayüzünde kasma var fakat onun dışında çok memnunum. Güncelleme konusunda bir fikrim yok fakat video izlemek için önerebilirim.

Bende A7 Lite mevcut. Arayüzünde kasma var fakat onun dışında çok memnunum. Güncelleme konusunda bir fikrim yok fakat video izlemek için önerebilirim.
merhaba, video izlemek demişsiniz, acaba saydığım uygulamalar dahil mi? Netflix, YouTube, Disney+, Amazon Prime vs? İlave olarak arayüzde kasma yapması kullanımı ne derece etkiliyor?

merhaba, video izlemek demişsiniz, acaba saydığım uygulamalar dahil mi? Netflix, YouTube, Disney+, Amazon Prime vs? İlave olarak arayüzde kasma yapması kullanımı ne derece etkiliyor?
Kasmanın sadece arayüzde etkisi var. Videolarda kasma yaşamadım. Youtube'da 1080P izlerken ve başka sitelerde video izlerken bir sorun yaşamadım. Eğer arayüzdeki o ufak kasmaya takılmayacaksanız bence iyi bir tablet.

farklı bir tavsiye gelmediği için Tab A7 Lite dışında karşılaştırma yapabileceğim bir eğer tablet olmadı. Farklı bir tavsiye gelmediği sürece Tab A7 Lite almayı planlıyorum umarım pişman olmam.

Geri
Yukarı