Basit oyun önerisi

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Online olursa güzel olur, IO oyunları bile olur. Yeni işlemci alacağım o zamana kadar beni idare edecek sürekli geliştiğimiz bir oyun arıyorum. Türü fark etmez şehir kurma falanda olur fakat basit olsun yeter. RDR2 gibi grafikleri olan bir oyun aramıyorum yani. Online oyunlarda olur ama Valorant tarzı falan değil. Prison Architect, RimWorld gibi. Bilmiyorum umarım anlatabilmişimdir.

Ddrace network Steam de ücretsiz arkadaş ile herhangi bir mapi oynadığın zaman çok zevk veren bir oyun. Oyunda çok gelişen oyuncular da 8 - 9 kişi map bitiriyor gayet eğlenceli bir oyun.

Warframe. Sürekli gelişme var. Online. Benim ekran kartsız laptop oynatıyor.

Yukarıdaki biraz daha şaka yollu bir tavsiye, ama bilgisayarın kaldırırsa ve türü seversen, sadece o zamana kadar değil, oradan sonra da oynayacağın bir oyun olur. Onun dışında Dead Cells bakabilirsin. Futboll Manager 2024 olabilir. (İkisi de Game Pass ile ücretsiz.) Bahsettiğim iki oyunda görece basit oyunlar, ve teknik olarak sürekli geliştiğin oyunlar. Şehir kurma için de yine sistemin kaldırırsa Cities: Skylines.

Warframe. sürekli gelişme var. Online. Benim ekran kartsız laptop oynatıyor.

Yukarıdaki biraz daha şaka yollu bir tavsiye, ama bilgisayarın kaldırırsa ve türü seversen, sadece o zamana kadar değil, oradan sonra da oynayacağın bir oyun olur. Onun dışında Dead Cells bakabilirsin. Futboll Manager 2024 olabilir. (ikisi de Game Pass ile ücretsiz.) Bahsettiğim iki oyunda görece basit oyunlar, ve teknik olarak sürekli geliştiğin oyunlar. Şehir kurma için de yine sistemin kaldırırsa Cities: Skylines.

Warframe oyunuda yeni başlayanlara değer verilmiyor hocam oyunun ilk görevlerinde sadece NPC kesip görev yapıyosun sonradan belki zevk verebilir ama başlangıç için kötü.

Warframe oyunuda yeni başlayanlara değer verilmiyor hocam oyunun ilk görevlerinde sadece NPC kesip görev yapıyosun sonradan belki zevk verebilir ama başlangıç için kötü.
Oyunun sonrasında da NPC kesip görev yapıyorsun. :D Değişen bir şey yok.

Bunu derken oyun sürem;
1712591825179.png
+
1712591867506.png

Online değil ama Factorio önerebilirim. Oyuna tam hakim olamasam da amacını özet geçeyim.

Mühendis olan karakterimiz, uzaylıların olduğu bir gezegene iniş yapıyor. Gezegene indiğimiz uzay gemisi paramparça oluyor ve karakter çoğu şeyi unutuyor. Amacımız etraftaki kaynaklarla otomasyonlu makineler kurmak ve ana amaç olan uzay gemisi inşa etmek. Uzay gemisi de bizim gezegenden kaçmamız için yapmamız gereken şey.

Oyun sandbox türünde bir sınırı yok yani. Uzay gemisini yaptıktan sonra da devam edebiliyorsunuz. Steam yorumlarına biraz baktım ve 500-2000 saat aralığında oynanmış en çok. Uzun soluklu bir oyun anlayacağınız.

Oyunun sonrasında da NPC kesip görev yapıyorsun. :D Değişen bir şey yok.

Bunu derken oyun sürem;
Eki Görüntüle 2162888 +Eki Görüntüle 2162889
Bu oyun nasıl ücretsiz demiştim ve bayağı oynamıştım. 600 saatim falan var şuan. İlk başladığımda takas yaparken bana hediye mod vermişti bir adam hala hatırlıyorum onu. Kitlesi, oyun kadar güzel gerçekten.

Bu oyun nasıl ücretsiz demiştim ve bayağı oynamıştım. 600 saatim falan var şuan. İlk başladığımda takas yaparken bana hediye mod vermişti bir adam hala hatırlıyorum onu. Kitlesi, oyun kadar güzel gerçekten.
Yeni başladığım zamanlarda 30'larında bir abi de bana plat hediye etmişti. 300 plat vermişti, lazım olan modlara harca deyip. İlk prime'ı Twitch Prime ödüllerinden almıştım, Trinity Prime. 2. Prime'ımı klanımdaki etkinlikten almıştım. Rhino Prime. Klan olmasa bu kadar vakit harcamazdım muhtemelen bu oyunda. Güzel oyun ama 1000 saat civarında zaten çok bir içerik kalmıyor karakter/silah kasmak dışında.

Normalde her oyunda yabancı kitleyle oynarken Türk'e denk gelirsem Türk olduğumu belli etmem. Ne yazık ki genç kitle biraz fazla toksik. Bu oyunu oynarken öyle bir derdim yoktu. Kitlesi muazzam. Lobiye Türk geldiği zaman oturup sohbet ettiğim tek oyun olabilir hatta.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı