Basit video düzenleme programı önerisi

Cam tasia 8-9 kullandım ve iyi olduğunu söyleyebilirim. Movavi 2020 free sürümü beni zoom tarafında delirtti bir daha kurmam.
undefined
Windows 2000 ile bu siteye nasıl girebiliyorsunuz hayret içinde kaldım gerçekten undefined Biraz sorum olacak güncel sisteme mi kurdunuz? yoksa eski pentium 2 sisteme falan mı kurdunuz undefined? Birde technopat sosyal arayüzü kasma yapmıyor mu?
Sanal makinede verdim 3 GB RAM'i kurdum Windows 2000'i sonra tarayıcı bulmaya geldi sıra beni zorlayan da buydu.
Firefox 2,3,4,5,6 denedim mesaj yazılmıyordu 7 uyumlu oldu sonunda bu arada çok kasmıyor.
Bir de resimler kocaman gözüküyor.
undefined
Sanırım Technopat'da tek Windows 2000 kullanan benim.
undefined
İlginç olan tüm güncel sitelere giriyor. :D

Arkadaşlar içinde efekt barındıran bir edit yazılımı yok mudur? Cam tasia kullandım iyi güzel program kolay ve basit hızlı falanda, efekt bulmam gerekiyor yani hazır efekt bulunduran program lazım.

Arkadaşlar içinde efekt barındıran bir edit yazılımı yok mudur? Camtasia kullandım iyi güzel program kolay ve basit hızlı falanda, efekt bulmam gerekiyor yani hazır efekt bulunduran program lazım.
Premiere Pro kullanabilirsiniz efekt var :) Ücretsiz yazılım olaraksa pek bildiğim ne yazık ki yok.

Paralı ise Camtasia.
Ücretsiz ise OpenShot.
(Evet Windows 2000 kulanıyorum.)
Windows 98'den herkese selamlar. 😂
Kendim de demek istedim. Internet explorer yüklü gelen ilk sürüm 98 ancak bazı 95'lerde de yüklü geldiğini öğrendim. Uygun 95 sürümünü indirip kurdum ancak Internete bağlanmak için TCP/IP yapılandırmasını yapmaya çalışırken Windows 95 disk 18'i istedi.
1596567444634.png

Disk 18'i ararken girdiğim her site virüs uyarısı verdi.

Ben de şansımı Windows 98'den yana kullandım. Internete bağlanma konusunda sorun yoktu ancak uyumlu bir tarayıcı bulmam gerekti. Firefox 2.0.0.20'i indirdim. Win98 içerisine atmak için ISO içerisine alıp sanal optik sürüden üzerinden bağlamam gerekti.
1596567567066.png

Küçücük görünen avatarlar sitenin tamamını kaplıyordu. Doğru konuyu bulmam 5 dakikamı aldı.
Camtasia giriş için iyidir. Ayrıca çoğu kişinin Sony Vegas kullanıp önerdiğini biliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı