Basit votka kokteyl önerisi

The Virtuoso

Hectopat
Selam arkadaşlar. Elimde olan malzemeler;

Absolut vodka.
Schweppes tonik.
Kayısılı ve karışık meyve suları var.
Evde limon vs de var.

Serinletici bir kokteyl hazırlamak istiyorum önerisi olan var mı? Yoksa basitçe bu elimdekilerin hepsini belli oranda karıştırayım mı kafama göre. 😂 ayrıca güzel olabilecek tavsiyelerinizi de bekliyorum varsa eksik tamamlarım.

kafa yapmak için içilir alkol benim gözümce, likör ile kör olma speedrun'una beklerim.

kafa yapmak için içilir alkol benim gözümce, likör ile kör olma speedrun'una beklerim.
Hiç öyle bir anlayışım yok ya. Kafa yapması için değil keyif yapmak için, azıcık gevşetip stresimi azaltması için alkol tüketiyorum. Çok miktarlarda da tüketmem. Kokteyl olayını da hiç bilmiyorum. Canım çekti gidip votka ve tonik satın aldım. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum elimdeki malzemelerle. :D İnternetten birkaç tarif görüp uyguladım. Votka içine limon sıkıp üstüne de biraz maden suyu ekledim çok ferah bir içecek oldu. Meyve sularıyla neler yapabilirim acaba diye merak ettim sormak istedim varsa basit bir tarif.

Red Bull ile karıştıranı gördüm güzel olduğunu söylemişlerdi.
Enerji içeceği ile karıştırmanın zararlı olduğunu duyuyorum hep. Hiç girmek istemiyorum RedBull votka olayına :)

Yeni konular

Geri
Yukarı