Çözüldü Kokteyl Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UfukÇ.

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Büyük marketlere evim uzak olduğu için elimdeki malzemelerle serin kokteyl önerisi arıyorum.
Elimdeki malzemelerin listesi şu şekilde:
Jack Daniel's
Chivas Regal
Icetea
Mango meyve suyu
Kola
Red Bull
Geri kalan şeyler buzdolabında ne varsa onlar artık. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kolayı koyun koyduğunuz ölçeğin 4/1 i mango mangonun da 3/1 i kadar red karıştırın ama çalkalamayın sonrasında chivas bardağı önceden ıslayın buzluğa koyun içerken hem buz koyarsınız hemde bardak soğuk olur. Ben içkide kolacı değilim redbull u 4/1 i kadar koyup mangoyu da redbullun 3/1 i kadar koyabilirsiniz kolayı çıkartıp benim tercihim bu.
Hayır, hepsini karıştırmayacağım. Elde olanlarla ufak bi tat elde etme amacındayım. Uzun zamandır sek içmekten karaciğer yoruldu.
Hiçbiri birbirine karıştılarak içilmez. Iğrenç bir tat olur. Içecek almak istiyorsanız Getir gibi servisleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Hiçbiri birbirine karıştılarak içilmez. Iğrenç bir tat olur. Içecek almak istiyorsanız Getir gibi servisleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Turizm okudum ama kokteyl yapmadım hiç. Teorik aldık dersleri. Viski en fazla kokteyli yapılan içeceklerden. Sadece hangisi hangisiyle kullanılır ona karar veremiyorum. Ayrıca getir gibi servisler bulunduğum şehirde yok.

Turizm okudum ama kokteyl yapmadım hiç. Teorik aldık dersleri. Viski en fazla kokteyli yapılan içeceklerden. Sadece hangisi hangisiyle kullanılır ona karar veremiyorum. Ayrıca getir gibi servisler bulunduğum şehirde yok.
Red Bull ile Viskinin karıştırılarak içildiğini duydum. Denemedim hiç.

Kolayı koyun koyduğunuz ölçeğin 4/1 i mango mangonun da 3/1 i kadar red karıştırın ama çalkalamayın sonrasında chivas bardağı önceden ıslayın buzluğa koyun içerken hem buz koyarsınız hemde bardak soğuk olur. Ben içkide kolacı değilim redbull u 4/1 i kadar koyup mangoyu da redbullun 3/1 i kadar koyabilirsiniz kolayı çıkartıp benim tercihim bu.

Çözüm
Bunu deneyeceğim, damak zevkime uyar umarım. Teşekkür ederim.
Direkt alkolü bırakmak. Güzel bir tarif önerisi.
Teşekkürler.
Red Bull ile Viskinin karıştırılarak içildiğini duydum. Denemedim hiç.
Bir defa denedim. Yumuşak bir içim oluşturmuştu. Hatrı sayılır bir tadı var.

Geri
Yukarı