Başka Bir Iphonela Telefonlarımız Birleşti

Ahmet Yağır

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sorunum biraz garip. Şimdi en baştan anlatıyım. Ben Iphone 5s aldım Apple kimliği açtım. Güzeldi sorun yoktu kullanıyordum. Sonra benden 1-2 hafta sonra çok yakın bir arkadaşım da 5s aldı. Apple hesabı açamamış. Benden rica etti senin hesabı kullansam olur mu? Diye bende kıramadım verdim. Ama sonra bunun telefon rehberi benim 5s'e eklendi. Sonra bunun kendi telefonundan çekildiği her fotoğraf anında benim telefona da sanki ben çekmişim gibi galerime geliyor. Baktık olmuyor böyle ona yeni hesap açtım. Ama aynı sorun devam etti. Ortak kullandığımız hesabı bırakıp kendime de yeni hesap açtım. Ama yine olmadı. Çok çaresiz durumdayım ne olur bu sorunumu çözmem de yardım edin.

Apple kimliğinizde çektiğiniz fotoğraflar vb. herşey birleşir. Bu fotolar İcloud hesabınızdadır yani icloud hesabınızı değiştirmeniz gerekir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı