Başka sistemden alınan LoL oyun dosyaları uyumsuzluk yapar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

mertkaplandar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Evimde internet yok ve telefon internetim de sınırlı.

League of Legends oynamak istiyorum.
Acaba arkadaşımın PC'den LoL dosyalarını alsam benim bilgisayarımda çalıştırabilir miyim?
Eksik dosya hatası verir mi?

Arkadaşlar merhaba.
Evimde internet yok ve telefon internetim de sınırlı.

League of Legends oynamak istiyorum.
Acaba arkadaşımın PC'den LoL dosyalarını alsam benim bilgisayarımda çalıştırabilir miyim?
Eksik dosya hatası verir mi?
Dosyaları alın oyuna girin sonra tam onarım deyin sorunlu dosya varsa düzeltir. İyi oyunlar :D.

Bunu ben çok yaptım. Sorun olmuyor ancak Riot Launcher'ı tekrar yüklüyor sadece.

Mümkünse bunu da indirin.

Kayıt defteri ayarları olmazsa 2.2 GB Client indirmesi yapar. Bunun olmaması için Riot Games klasörünü komple kopyalayıp kendi bilgisayarınızda C'nin içine atın. lollauncher.exe yi indirip onu da çalıştırın. Onarım diye çıkması lazım zaten dosya bütünlüğünü tarar ve hiç indirme yapmadan kullanmış olursunuz.

Şimdi nasıl yapıcam tam olarak?
Riot Launcher i yükledim. Ondan sonra yüklemeyi başlatıp durdurucam. Sonra launcher 'i kapatıp oyunun dosyalarını gerekli yere atıcam ve launcheri çalıştırıcam.

Sanırım böyleydi de mi?

Formattan sonra Epic Games de oyunları göstermek için böyle yapıyodum.

Şimdi nasıl yapıcam tam olarak?
Riot Launcher i yükledim. Ondan sonra yüklemeyi başlatıp durdurucam. Sonra launcher 'i kapatıp oyunun dosyalarını gerekli yere atıcam ve launcheri çalıştırıcam.

Sanırım böyleydi de mi?
Evet veya indirmeden önce dosyaları yerel disk C'ye atıp launcherı açıp indireceği konumu seçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı