Başka Steam hesabındaki oyunları oynamak

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Benim 2 Steam hesabım var. Biri VAC ban yediği için diğerini kullanıyorum. Ama diğer hesabımda çok oyun var. 2 hesap arasında geçiş yapmakla uğraşmak istemediğimden (sebebi diğer hesaptayken birisinin bana oyun daveti atma ihtimali) family sharing ile hesapları bağladım. Lakin bazı oyunlar (örneğin: Assassin's Creed 2, Max Payne 3, GTA: IV) oynanmıyor. Çünkü bunlar Uplay, Social Club gibi yerlere bağlanmak istiyor. Öyle olunca da bu oyunları oynamak için diğer hesabıma geçmem gerekiyor öbür türlü bu oyuna sahip olan Steam hesabıyla gelin gibi bir şey diyor. Bu konuda n'apabilirim? Yani aynı anda iki Steam hesabı açma olur, bu oyunları diğer hesaba geçirme olur.

Merhaba. Benim 2 Steam hesabım var. Biri VAC ban yediği için diğerini kullanıyorum. Ama diğer hesabımda çok oyun var. 2 hesap arasında geçiş yapmakla uğraşmak istemediğimden (sebebi diğer hesaptayken birisinin bana oyun daveti atma ihtimali) family sharing ile hesapları bağladım. Lakin bazı oyunlar (örneğin: Assassin's Creed 2, Max Payne 3, GTA: IV) oynanmıyor. Çünkü bunlar Uplay, Social Club gibi yerlere bağlanmak istiyor. Öyle olunca da bu oyunları oynamak için diğer hesabıma geçmem gerekiyor öbür türlü bu oyuna sahip olan Steam hesabıyla gelin gibi bir şey diyor. Bu konuda n'apabilirim? Yani aynı anda iki Steam hesabı açma olur, bu oyunları diğer hesaba geçirme olur.
Bırakta ban yemek biraz zahmet versin hocam.

Aile paylaşımını açarsanız diğer hesaba geçiş yapmadan oynayabilirsiniz. Youtube'ta nasıl açılacağına dair videolar mevcut, bakıp yapın.
Konuyu okudunuz mu?

@Muhammed Volkan Güngör Bilgisayarınıza bir tane daha kullanıcı açın. Diğerinde 2.hesabınız açık olsun, kullanıcı değiştirmek yaklaşık 5-10 saniye sürüyor aklıma gelen çözüm bu. Guard koduyla uğraşmazsınız hem.

Konuyu okudunuz mu?

@Muhammed Volkan Güngör Bilgisayarınıza bir tane daha kullanıcı açın. Diğerinde 2.hesabınız açık olsun, kullanıcı değiştirmek yaklaşık 5-10 saniye sürüyor aklıma gelen çözüm bu.
Atlamışım, düzenledim. O oyunları oynayamama sebebi de dediği gibi Steam hesabıyla Uplay gibi hesapların bağlı olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı