Başkasına yazmalı mıyım dedikten sonra evet cevabı verilen kıza ne yapılmalı?

Trabzon6142

Centipat
Daha fazla  
Hepinize selam arkadaşlar. Hiçbir şey demeden olaya gireyim. 4 gün öncesinde bir kızla tanıştım muhabbetimiz iyiydi görüntülü de konuştuk bu süreç içerisinde. Bugün benden hoşlanıyor musun aşık mısın diye bir sorusu oldu. Bu cümle ile beraber saçma oldu şöyle anlatayım. Keşke beni seven olsa falan diyordu. Senden başka kimse ile konuşmuyorum sen de bana bakmazsın diyordu. Sonra sordu bana bana aşık mısın diye. Hayır desem olmaz çünkü onun başkası ile yazışma fikri aklıma gelince garip oluyordum. İyi de muhabbetim vardır kendisi ile. Bende dedim ki 4 gün oldu daha zaman her şeyin ilacıdır. Bu işler 3-4 günde olmuyor dedim. Dedi o zaman bende başkasına yazayım falan diye. Bu döngü 2-3 kez oldu. Sonra kızdan bağımsız bir olay yaşandı. Ses kaydı atarken o anki stres ve sinir ile tamam başkasına yaz falan demisim. Peki yazdı kalp atmıştım. O anda bir de otobüse binmeye çalışıyordum. Velhasıl bu durumdan sonra ona dedim ki 4 gün geçti bana daha tatlı geliyorsun senle konuşmayı seviyorum dedim. Siyah kalp attı ben oyuna gidiyorum dedi gitti. Arayayım mi anladın beni değil mi dedim istemiyorum aramanı dedi. Ben bundan sonra ne yapmalıyım inanın bilmiyorum.

Arkadaşlar konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı