Başkasının attığı parayı çekmek sorun yaratır mı?

a1Q

Hectopat
Daha fazla  
Akşam saat 9 da ATM de sıra beklerken birisi rica olarak benden günlük para çekim limitine ulaştığı için benim hesabıma parayı gönderip benim çekmemi istedi ve kendi hesabımdan ona para çektim. Şimdi kafamda deli sorular acaba bir sıkıntı olma şansı var mı? Düşünceleriniz değerli benim için.

Akşam saat 9 da ATM de sıra beklerken birisi rica olarak benden günlük para çekim limitine ulaştığı için benim hesabıma parayı gönderip benim çekmemi istedi ve kendi hesabımdan ona para çektim. Şimdi kafamda deli sorular acaba bir sıkıntı olma şansı var mı? Düşünceleriniz değerli benim için.
Adamın parayı nasıl elde ettiğine göre değişir hocam.

Hay Allah'ım bir iyilik yapayım dedim pişman oldum pazarteside iş başı yapacağım bütün mutluluğum gitti.
Bu devirde insanlığa güven olmaz. Hele para konusunda :D

Kaçak iddia oynayıp, bazı insanlar parayı başkasının kartına atıp öyle çekiyor. Eniştemin başına geldi, kendi arkadaşı yaptı böyle bir şeyi. Kimseye güvenmemeni öneririm. Umarım başına sorun açmaz. Biz hâla dava ile uğraşıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yasadışı yollarla elde edilen bir kazançsa hesap sahibi hakkında işlem yapılır, bu tür şeyleri yapmadan önce düşünmenizi öneririm zira sonraki pişmanlığın hiçbir faydası olmaz.

Papara kart mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı