Steam Başkasının profil vitrini kullanmak ban sebebi mi?

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Technopat sosyalde gezinirken bir kişi "Steam profilim nasıl?" adlı bir konu açmıştı. Bende arkadaşın hesabındaki profil vitrinini çok sevdim ve kendi hesabımda kullanmak istedim. Arkadaş bana kullanabilirsin dedi. Ancak ben işimi sağlama almak istiyorum. Ban yer miyim?

Merhabalar. Technopat sosyalde gezinirken bir kişi "Steam profilim nasıl?" adlı bir konu açmıştı. Bende arkadaşın hesabındaki profil vitrinini çok sevdim ve kendi hesabımda kullanmak istedim. Arkadaş bana kullanabilirsin dedi. Ancak ben işimi sağlama almak istiyorum. Ban yer miyim?
Yemezsin merak etme.

Hayır.

İnşallah trolldür hocam.

Emojidende anlaşılacağı üzerine istersen hesabı kopyalayıp scam atmayı dene herhangi bir ban sebebi yok.
Hocam peki bir sorum daha olacak. Arkadaş birden fazla gifi yan yana eklemiş. Nasıl aynısından yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı