Basketbol ayakkabısı günlük giyilir mi?

• Konuyu başlatan Egens
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 161

Egens

Decapat
Daha fazla  
Sokakta günlük giyim için spor ayakkabı bakıyordum sonra basket ayakkabılarından freak 3 hoşuma gitti. Bütçem de 2K civarı olduğu için iyi denk geldi. Size sorum sokakta giymek için freak 3 alınır mı? Ya da 2K civarında önerebileceğiniz ayakkabı var mı?

Sokakta günlük giyim için spor ayakkabı bakıyordum sonra basket ayakkabılarından freak 3 hoşuma gitti. Bütçem de 2K civarı olduğu için iyi denk geldi. Size sorum sokakta giymek için freak 3 alınır mı? Ya da 2K civarında önerebileceğiniz ayakkabı var mı?
Çok yüksek kalitede basketbol ayakkabım olmadı ancak düşük seviye olanlardan yorum yapacak olursam aşırı rahat olmazsın. Sonuçta bunlar zıplama sonrası yastıklama yeri kavrama gibi şeyler için üretiliyor günlük yürüyüş için değil. Ancak aşırı uzun kullanım olmayacaksa alınabilir.

Kıyafet tarzına bağlı. Giyeceğin pantolonun paçası ayakkabı üzerinde nasıl duracak vs. vs... Kombinlerim uymaz diyorsan başka modellere bak derim.
Umurumda değil diyorsan giy gitsin, rahat olduktan sonra önemi yok. Basket ayakkabıları rahattır.

tavsiye veremem ama sokakta giyilebilir

Kesinlikle önermem ayak sorunları ile başa çıkmak zorunda kalırsınız.
hocam bilmediğim için soruyorum ne sebepten ötürü sorun çıkar acaba

Çok yüksek kalitede basketbol ayakkabım olmadı ancak düşük seviye olanlardan yorum yapacak olursam aşırı rahat olmazsın. Sonuçta bunlar zıplama sonrası yastıklama yeri kavrama gibi şeyler için üretiliyor günlük yürüyüş için değil. Ancak aşırı uzun kullanım olmayacaksa alınabilir.
yani hocam yürümek için genel olarak onun dışında ayakkabı önerisi yapabilirmisiniz peki bu fiyat bandında

Geri
Yukarı