Basketbol için sağlık raporu almak?

Sadece oynamanı engelleyecek bir hastalığın var mı diye soruyor doktor. Yoksa direkten veriyor.

Arkadaşlar basketbola başlayacağım bu haftasonu. Ama sağlık raporu gerekiyor. Kan aldırmak gerekir mi acaba? Hayatımda hiç aldırmadım, korkuyorumda. Kan nasıl alınıyor?
Diğer iki arkadaşın dediklerine katılıyorum. Bu arada hiç kan aldırmadığına şaşırdım. Umarım daha fazla büyüdüğünde aldırman lazım olunca korkaklık etmezsin. :) Acıtmaz zaten. Aşırı şekilde yakan bir iğneyi (penisilin) 21 günde bir vuruluyorum. :)

çok kolay bir işlem bende prof. tekvando sporuyla uğraşıyorum dırek gidip basketbola başlayacağım sağlık raporu verirmisiniz de iki nefese falan bakar verir bende öyle oldu . kan aldırmak gerekmez bence .

Aile hekimine gidip sporcu raporu istiyorum de. Nöroloji ile hiçbir ilgisi yok bu konunun ve raporun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı