Başlangıç ekranında bulunan Program adlı dosyanın konumu açılmıyor

Liberte Sergen

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar başlangıç kısmında program diye bir dosya var ve dosya konumuna gidilemiyor ekran görüntüsü ektedir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,1 KB · Görüntüleme: 35
Virüs ya da tam silinmemiş bir program olabilir.

Ama orada yeni geldi format atayım mı sizce rat yemiş olabilirim %100 işlemci kullanıyor.

Bir programdan geliyor o ama hangisi bende araştırmadım çok kez denk geldim zararlı bir şey olmadıgını düşünüyorum olsaydı illaki karşılaşırdım başlangıçtan kaldırıyorum devam.

Bir programdan geliyor o ama hangisi bende araştırmadım çok kez denk geldim zararlı bir şey olmadıgını düşünüyorum olsaydı illaki karşılaşırdım başlangıçtan kaldırıyorum devam.

Dostum işlemcim %100 kullanılıyor %5'e iniyor tekrar çıkıyor sence ne yapmalıyım.

Kaspersky ile bir taratın, normalde ESET, Hitman.Pro veya F-Secure önerecektim fakat bu tip olası zararlıları gerçek zamanlı koruma hariç algılayamıyorlar. Kaspersky kurup taratın, raporunu buraya atın.

Kaspersky ile bir taratın, normalde ESET, Hitman. Pro veya F-secure önerecektim fakat bu tip olası zararlıları gerçek zamanlı koruma hariç algılayamıyorlar. Kaspersky kurup taratın, raporunu buraya atın.

En son taramada 18 virüs bulmuştu sizce format vesayire atayım mı bir ara Kaspersky'ı kapatıp bir crack kurmuştum ondan olabilir mi?

Geri
Yukarı