Başlangıç için 125 CC motor önerisi

Valla kardeşim bende yeni motor alacağım burası denk geldi ben bir site buldum baya adam teknik detaylar olumlu olumsuz yorumlar yapılmış bir bak yardımcı olduysam ne mutlu bana 125 cc motorlar listeyi çok beğendim baya aydınlandım kafa yormaktan kurtuldum ben yamaha yzf r125 düşünüyorum tip konusunda da kafamı karıştıran yamaha mt125 bakalım ikisinden birine bakacağım artık.

Hocam mantıklı olduğunu düşünmüyorum parça ucuzluğu dışında başka bir artısı yok.
Hocam başlangıç için gayet ideal bir motor nerden baksanız. En en ilk deneyimlerinizi bu tür bir motor ile yaşamanız daha iyi olur. Diğer modeller evet daha konforlu daha hızlı daha seri daha dayanıklı olabilir ama bir parçası bozulduğu zaman sağlam bir fiyat çıkartabilirler. Ayrıca kendiniz de sökmeye çalışırken bir şeyini kaybederseniz cidden üzülürsünüz.

CG'de öyle bir şey yok. Parçasını sokağın kenarında bile bulabilirsin. Şaka bir yana motor sökmeye takmaya hevesin varsa CG al çünkü bir parçasını bozdun diyelim parçası süper ucuz hemen alabiliyorsun tekrardan.

Hocam başlangıç için gayet ideal bir motor nereden baksanız. En en ilk deneyimlerinizi bu tür bir motor ile yaşamanız daha iyi olur. Diğer modeller evet daha konforlu daha hızlı daha seri daha dayanıklı olabilir ama bir parçası bozulduğu zaman sağlam bir fiyat çıkartabilirler. Ayrıca kendiniz de sökmeye çalışırken bir şeyini kaybederseniz cidden üzülürsünüz.

Cg'de öyle bir şey yok. Parçasını sokağın kenarında bile bulabilirsin. Şaka bir yana motor sökmeye takmaya hevesin varsa cg al çünkü bir parçasını bozdun diyelim parçası süper ucuz hemen alabiliyorsun tekrardan.

O konuda haklısınız fakat cg sürüş olarak çok benziyor mu racing motorlara sonrasında alışması zor olmasın.

Geri
Yukarı