Başlangıç için 2. el elektrogitar ve amfi önerisi

Sıfır SX Stratocaster 2600 lira civarında. 1750 lira gibi bir fiyata ikinci el Ibanez GRG170DX almak daha mantıklı değil mi?
Hatta İstanbul'da olsaydım 1400 Lira gibi bir fiyata satılıyor çantasıyla beraber.
İkinci el neden önermiyorsunuz? Bence ilanlar temiz görünüyor ve Ibanez GRG170DX'in sıfırı 4500 Lira civarında. Bu arada amfi marka veya model öneriniz varsa alabilirim.
Sıfır SX Stratocaster 2600 lira civarında. 1750 lira gibi bir fiyata ikinci el Ibanez GRG170DX almak daha mantıklı değil mi?
Hatta İstanbul'da olsaydım 1400 Lira gibi bir fiyata satılıyor çantasıyla beraber.
İkinci el neden önermiyorsunuz? Bence ilanlar temiz görünüyor ve Ibanez GRG170DX'in sıfırı 4500 Lira civarında. Bu arada amfi marka veya model öneriniz varsa alabilirim.

5000 TL'lik Ibanez grg170DX eğer 1750 TL ise kesinlikle en az 10 yıllıktır hatta 10 yıllığın bile 1750 olması için bozulup tamir görmüş olması gerekli bende Ibanez grg170DX alacağım daha ucuza ama aynı özelliklerde bir gitar bakıyosan cort X6 ya bakmanı öneririm (ikinci el)

Cort X6 önerisi yapmadığınızı söyleyin bana hocam lütfen...
Kendisi Floyd Rose köprüye sahip bir gitar ve bildiğiniz üzere gitara yeni başlayan veya giriş-orta seviyedeki birine floyd rose köprü genelde önerilmez.. ha ek olarak düşük bütçeli floyd roselar çöp oluyor.. akort kaçırırken kafayı sıyırabilirsiniz..
Ek olarak ölü bir post aralık 2021 de açılmış ve konuşulmuş.. o zamanlarda 170dx için normal hatta pahalı sayılabilecek bir fiyattalar..

Heğer arkadaş hala alamamış ve öneri istiyorsa gitar olarak Cort X1 veya X2 önerebilirim.. 2. Elleri çok makul seviyelerde..

Cort X6 önerisi yapmadığınızı söyleyin bana hocam lütfen...
Kendisi Floyd rose köprüye sahip bir gitar ve bildiğiniz üzere gitara yeni başlayan veya giriş-orta seviyedeki birine Floyd rose köprü genelde önerilmez. Ha ek olarak düşük bütçeli Floyd roselar çöp oluyor. Akort kaçırırken kafayı sıyırabilirsiniz.
Ek olarak ölü bir post aralık 2021 de açılmış ve konuşulmuş. O zamanlarda 170DX için normal hatta pahalı sayılabilecek bir fiyattalar.

Heğer arkadaş hala alamamış ve öneri istiyorsa gitar olarak cort X1 veya X2 önerebilirim. 2. elleri çok makul seviyelerde.

Ben de bakiyorum da ne kadar pahali ya. Eskiden bir almaya kalkisip vazgecmistim. Pişman oldum almadigima.

Yeni konular

Geri
Yukarı