Başlangıç için alkol tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3.jpg

İki günde bağımlı olup birinin canını yakacak birinin alkol almasına gerek yok zaten. Öyle bir zihniyeti olan kişinin sarhoş olmasına gerek yok zaten.
İki günü mecaz olarak yazdım şimdi başlangıç der belli bir süre sonra bağımlı olur. Bunun zihniyet ile alakası yok eğer bağımlı olursa normalde yapmayacağı şeyleri yapar sarhoş iken.

Her sarhoş olan birini dövmek zorunda değil neydi bu önyargımı.
Önyargıyla ne alakası var ? İçkiyi fazla kaçırırsa her şey olabilir illa dövmek zorunda değil sarhoş iken araba kullanırsa da birinin canını yakabilir sakın şimdi sarhoş biri sıkıntısız araba sürer demeyin.

Önyargıyla ne alakası var? İçkiyi fazla kaçırırsa her şey olabilir illa dövmek zorunda değil sarhoş iken araba kullanırsa da birinin canını yakabilir sakın şimdi sarhoş biri sıkıntısız araba sürer demeyin.

Öyle demeyiz zaten de bunları içen arkadaşda düşünebilir evinde içer yanında arkadaşı varken içer içmek isteyen zaten içer sen ben durduramayız.

Öyle demeyiz zaten de bunları içen arkadaşda düşünebilir evinde içer yanında arkadaşı varken içer içmek isteyen zaten içer sen ben durduramayız.
Yok hocam içerse içsin yapabileceğim bir şey yok sadece kızgın atmamıza karışmış arkadaş ona tepki verdim.

Sahoş olmak için ;
Aslan sütü yani Rakı iç.
Önce su karışrarak başla.
Artık sarhoş olmak uzun sürmeye başladığında ;
Rakıyı sek içmeye başla.
Oda kesmemeye başlayınca ;
Bozuk bir moral, içkiyle beraber sarhoşluğa giden yol.
Moralin bozulmuyorsa ;
İsteyipte elde edemediğin şeyleri düşün.
Gene olmuyorsa ;
Arabesk dinle arabeskin işi moral bozmak zaten.
Ve Müslüm Gürses tavsiye ederim.
Şarkılarının müziği bile tek başına insanı efkarlandırmaya yetiyor.
Sadece neye efkarlandığını bilmiyor insan.

Bulabilirsen yeşil peri.
O adamı haşat eder hocam. 80 Derece.
Hafif sarhoş olayım diyorsan, Efes Xtra'dan şaşmayacaksın. Eğer ben coştururum diyorsan, Votka, Absinthe, Rakı içeceksin.
Bir de şu Haram yazanlar, size ne?
Bu arada Şarap istiyorum diyorsan, Kavaklıdere Yakut veya Öküzgözü.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı