Başlangıç için Coin önerisi

TolgaOZ

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhabalar evimde kullandığım bilgisayarım genelde açık vaziyette duruyor, boş çalışmasın diyerek 6 ay önce falan Z Cash kazdırmaya başlamıştım ama yaklaşık haftada bir payout alıyordum zorluklardan dolayı ve Zec piyasa durumundan sonra kazmaya ara verdim. R7 260X OC versiyon ile kazabileceğim, akmasa da damlar dediğiniz bir coin var mı?
Amacım kendi kazdığım paralarla riske girmeden az buçuk borsa ve Mining mantığını öğrenmek. Ticari büyük bir beklentim yok. Boş zamanlarımı değerlendirip çerez parası çıkartsam yeter benim için. Saygılar iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik falan diyorsun haklısın ama, elektriği babası, ailesi ödüyordur. O yüzden yapılabilir.
Tebrik ediyorum, çok akıllıca düşündünüz.

Yahu diyelim bilgisayar aylık 100 TL elektrik yaktı. Arkadaş da 50-60 TL kazanıyor. Gitsin babasından alsın para, ailesinin günahı ne? Böyle saçma bir mantık olabilir mi?

Birçok coin şu an vasat durumda sayılır. Gerçi ne zaman yükselip ne zaman düşecekleri belli olmuyor. Anlayacağın kralda edebilir, vezirde. Şu an en revaçta olanlar şu tabloda sıralanan coinler diye biliyorum.
Screenshot_38.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı