Başlangıç için elektrogitar önerisi

Khapnols

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi başlangıç için bir öneriniz var mıdır? Bütçem öyle çok fazla değil hatta incelediğim kadarı ile çok sınırda kalıyor 5-5.5 falan bütçem var belki biraz daha artabilirim. Sosyalde bir şu modeli gördüm. Ben de bakarken şunu gördüm. Sizin farklı bir öneriniz var mıdır? Ya da hangisini seçersiniz? Bu arada başlangıçta kulaklık amfisi ile kullanmayı ya da ses kartı ile bilgisayara bağlamayı düşünüyorum uygun mudur sizce en azından öğrenene kadar?

1710000246960.png

1710000269724.png

Marka değeri yüksek. İleride elden çıkarttığınızda daha çok talep görür Squier

Çok teşekkür ederim hocam. Peki amfi konusunda ne düşünüyorsunuz başlangıç için kulaklık amfisi ya da ses kartı uygun mudur?
Ses kartı başlangıç için uygun değildir. Kulaklık amfisi de olur 10w kulaklık çıkışı olan basit bir amfi de olur. Dijital şeylerden uzak durun.

Yerinizde olsam kesin Squier seçerim çünkü neyin nereden geldiği belli ve parçalar yükseltilmeye hazır. Ayrıca ne tür muzik çalmak istediğinizi ve amfi için bütçenizi söylemediniz.

Yerinizde olsam kesin Squier seçerim çünkü neyin nereden geldiği belli ve parçalar yükseltilmeye hazır. Ayrıca ne tür muzik çalmak istediğinizi ve amfi için bütçenizi söylemediniz.

Yani Squier ile hem sakin hem de metal tarzı çalınabilir diyorsun en son attığım konudaki müzikleri çalabilir miyim bu parayla baslayabileceksem o bütçeye çıkmak yerine amfiye para ayırmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim çok kararsız kaldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı