Başlangıç için gitar önerisi

Gosling

Hectopat
Gitardan hiç anlamayan birisi olarak incelediğim modeller var ve hangisini alacağım hakkında kararsızım.

Bu ikisi bütçemi aşıyor ama yine de sormak istiyorum, bu iki model ile aşağıdaki model arasında nasıl bir fark var başlangıç için?

İkinci el önermezseniz sevinirim, pek anlamıyorum henüz sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç fark etmez ama ilk attığınız gitarda truss rod (sap çeliği) olması daha uzun yıllar kullanabilmenizi sağlar.

Rodriguez RC644mn adında bir gitar gördüm sahibinden de 1000TL sizce sıfır mı almalıyım yoksa bu gitar daha mı iyi.
Perdelerini cızırtı yapıyor mu diye tek tek deneyip, sapında bir yamukluk olup olmadığını kontrol edip, gövdesinin hasarlı olup olmadığına bakıp ikinci el bir gitar tercih edebilirsiniz.

Markalara çok takılmayın bu fiyat aralığındaki gitarların tek farkı boya oluyor.

Perdelerini cızırtı yapıyor mu diye tek tek deneyip, sapında bir yamukluk olup olmadığını kontrol edip, gövdesinin hasarlı olup olmadığına bakıp ikinci el bir gitar tercih edebilirsiniz.

Markalara çok takılmayın bu fiyat aralığındaki gitarların tek farkı boya oluyor.

Peki bu elektro klasik gitar ve normalinin farkı ne
Bunlar arasında hangisini tercih edebilirim

Peki bu elektro klasik gitar ve normalinin farkı ne
Bunlar arasında hangisini tercih edebilirim

Elektro akustik gitarlar amfi, ses kartı gibi kayıt, ses yükseltme araçlarına bağlanabilir. Tek farkları bu onun dışında başka bir farkları yok

Attığınız gitarların ise birinin elektro klasik olması dışında hiçbir fark yok. Yani herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı