Başlangıç için gitar ve amfi Schecter - Blackstar V3

Şu cümleniz beni anlatıyor. Tabii yanlış anlaşılmasın aşırı bir tecrübem yok ama birkaç yıldır turkrock sitesinin üyesiydim. Son zamanlarda sitede Kore kerhanesi reklamı tarzı spamlar atılmaya başlanmıştı. Ben de biraz arkadaşlar arasında şaka olsun diye bunu yazan hesaplardan birine özelden mesaj attım. Sonra bir baktım siteden uzaklaştırılmışım spam sebebiyle ! Böyle saçmalık olur mu diye düşündüm kaç kere admin ile iletişime geçmek için e-posta gönderdim hiç kimse yardımcı olmadı en sonunda forumun discord sunucusuna girip @estranged kişisinden yardım istedim o ne yaptı dersiniz ? Önce dalga geçti, sonra da sunucudan attı ! İşte egonun böylesi ! Ne diyeyim ben daha böyle admin olmaz olsun.

Bu şekilde bütün faydalı üyelerini kaybediyorlar siz de eskiden bu nick ile üyeydiniz hatırlarsam sonra bir amfinin manuele bak olayı olmuştu sizi uzaklaştırmışlardı sonrasında ne oldu ? Admin size de aynı şekilde davrandı mı ? Ya da foruma geri döndünüz mü ?

Orada admin diye bir şey yok. Sadece site sahibi (@estranged) var. -" mauele bak" dediğim sokak ağzı ile derdine derman arayan üye, yanıtı beğenmeyip şikayet ettiğinden; Site sahibi hazretleri sonumuzu öyle buyurmuşlardı.
O olayda benimle beraber bir çok eski üye de rest çekerek ayrıldı siteden.

Orada admin diye bir şey yok. Sadece site sahibi (@estranged) var. -" mauele bak" dediğim sokak ağzı ile derdine derman arayan üye, yanıtı beğenmeyip şikayet ettiğinden; Site sahibi hazretleri sonumuzu öyle buyurmuşlardı.
O olayda benimle beraber bir çok eski üye de rest çekerek ayrıldı siteden.
Maalesef

Geri
Yukarı