Başlangıç için hosting firması tavsiyesi

Mustafacan

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Arkdaşlar ben bu ay içerisinde bir web sitesi kurmayı düşünüyorum site daha çok oyun haber sitesi olacak yani teknoloji üserine kurulu olacak ama bu site içinde worldpress kullansam blog olur mesela leadergamer,bozukkol Vb. siteler nasıl yapıyorlar bu siteler gibi yapmak istiyorum yani şöyle senelik 150 200 TL firma önerirmisinis her kafadan ayrı ses çıkıyor hangisine güvenmeliyim sizce site'yi kurma amacımda bu aralar sıkışık durumdayımda para lazım hemde ps4 alcamda :D

NOT: Adlarını verdigim sitelerle hiç bir bağlantım yoktur sadece göstermek amaclı yazdım

Webadam'a bakabilirsin 1 senelik ödemeye domain ücretsiz veriyorlar.

1host1.com çok ucuz ve daha sorun yaşamadım

Domain için de godaddy den .com kuponla 2$ a alırsın kod cjcrmn199

Toplama almalısın. 6 bin lira bütçen varsa Evga GTX 780 Ti sığdırabilirsin.
Toplama düşünüyorum artık sanırım. Yalnız bir kaç kişi daha sistem oluşturursa daha güzel olur :) . 780 Ti hakkında herkes çok güzel yorumlarda bulunuyor gerçekten. Özellikleri de bir o kadar iyi. Yalnız bütçem tam 6 bin tl olmayabilir. 5.700 civarında falan da kalabilir yani tam belli değil henüz.

Başka sistem önerecek yok mu arkadaşlar ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben webadam.com ile çalıştım daha önceden 2 kez. İkisinde de CHIP'ten ücretsiz sub-domain şeklinde almıştım. Teknik desteği, servis hızı, güncel yazılımlar nedeniyle beğeniyorum ve seviyorum webadam.com'u. Teknik destek saatleri arasında ticket atarsan maksimum 5 dakika içinde geri dönüş yapıyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı