Başlangıç seviyesi için hosting tavsiyesi

Konu ile alakasız ama bu web sitesi ile alakanız nedir?
Tasarımı çok hoşuma gitti kaynak kodlarından tasarımcının kim olduğuna bakıp açacağım web sitesi için satın almayı düşünüyorum. :) (Web sitemin amacı host + domain değil.)

Hosting ve Alan adı satışı gerçekleştiriyorum. Tasarım sahibi aklımda değil maalesef. (Bredh WHMCS yazarak bulabilirsin sanırım. Logo'dan hatırladım şimdi.)

Hosting ve Alan adı satışı gerçekleştiriyorum. Tasarım sahibi aklımda değil maalesef.
Buldum. :)
Hosting ve Alan adı satışı gerçekleştiriyorum. Tasarım sahibi aklımda değil maalesef.
Bunu daha önce bilseydim keşke. Boşuna param yabancılara gidiyor :S

Buldum. :)

Bunu daha önce bilseydim keşke. Boşuna param yabancılara gidiyor :S

Arkadaşa sınırlı süre için sınırsız ve ücretsiz destek vermemin sebebi de bu maalesef. Kapatacağım kısa bir zamanda siteyi, işler kesat. :D

Ben o tasarımı satın alıp kendi işletim sistemimin tanıtım sayfası yapmayı düşünüyorum. Çok hoşuma gitti. Bakalım inşallah beceririz. <3
Arkadaşa sınırlı süre için sınırsız ve ücretsiz destek vermemin sebebi de bu maalesef. Kapatacağım kısa bir zamanda siteyi, işler kesat. :D
Haydaaaa. GoDaddy devam. :D

Linode.com'a üye olup 15 dolar ücretsiz deneme sürümünden yararlanabilirsiniz. Tek tıkla kurulan uygulamalardan istediğinizi kullanabilirsiniz, 15 dolar bakiye için ücret ödemenize gerek yok kredi kartınızı veya sanal kartınızı tanımlamanız yeterli.

Geri
Yukarı