Başlangıç için paten tavsiyesi

Yani tam olarak neden yara yaptığını bilmediğim için bir şey diyemem.
Hmm peki başka öneriniz var mı?
Bunu almayı planlıyorum.

Hmm peki başka öneriniz var mı?
Bunu almayı planlıyorum.
Alın eğer bir sıkıntı olursa iade edersiniz. Bunu önerebilirim https://shop.buz24.com/urun/playlife-bronx-ii-black-grey-urban-paten Paten bir numara büyük almayı unutmayın.

Öncelikle kullanım amacınız nedir?
Urban dediğimiz cadde yapılan patenler oluyor genelde. Atlama, zıplamaya gelir ama çok fazla değil.
Skatepark da kullanacaksanız Urban tavsiye etmem. Ama caddede kullanırım arada skateparka girerim derseniz Urban güzel seçim olurdu.
Bu işin en iyi markaları rollerblade, powerblade, seba gibi markalar. Ben olsam başlangıç için ucuz bir paten almazdım. Çünkü kısa süre sonra daha üstüne ihtiyacınız olacak. Düşük paten ile kaymak daha zor. Paten bükülüyor. Topukda darbe emiciler zayıf oluyor zıplamadan sonra acı veriyor vs.
İmkan var ise rollerblade twister 80 alırdım. Ama yok illa giriş seviyesi derseniz, oxelo fit 3 veya oxelo urban güzel seçim.
merhaba yorumunuz okudum elinize sağlık bende yeni başlamak istiyorum isimleri googleda arattım ama belli bir ürün çıkmadı bana da fp bir paten önerir misin zahmet olmazsa link atarak daha yeni bu alana ilgim olmaya başladı

Bütçeniz ne kadar?
Açıkçası bir bütçem yok oğrenmek için uygun bir şey arıyorum yapabilirsem belki ilerde daha iyisini alırım
Nette ucuz olarak bunlar var ama alınır mı acaba bilemedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201007_230730.jpg
    IMG_20201007_230730.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 327
Son düzenleme:
Açıkçası bir bütçem yok oğrenmek için uygun bir şey arıyorum yapabilirsem belki ilerde daha iyisini alırım
Nette ucuz olarak bunlar var ama alınır mı acaba bilemedim.
Kesinlikle alınmaz. Eğer bütçeniz çok yükseklere çıkabilecekse şimdilik Fit patenler - MF500 PATEN bunu öneririm sonra güzelce öğrendikten sonra Seba FRX 80 almanızı öneririm.

Geri
Yukarı