Başlangıç motoru önerisi

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Motora merak saldım, A1 ehliyet ile kullanabileceğim, scooter olmamak kaydıyla başlangıç motoru arıyorum. Düşük fiyatlı olması önceliğim, 125CC olacak haliyle.

Önerecek 125cc'lik bir motorum yok, ancak şunu net olarak söyleyebilirim ki ülkedeki hiçbir şey fiyatını hak etmiyor. Ben Dominar 250 alacağım başlangıç motoru olarak. Fiyatını hak ediyor mu? Asla.

Ancak şu an için piyasadaki her şeyi fiyatıyla değil, fiyat/performans olarak değerlendiriyorum. "Muadilleri ve/veya benzerleri arasında ne gibi bir fiyat farkı var?" sorusunu soruyorum.

Önerecek 125CC'lik bir motorum yok, ancak şunu net olarak söyleyebilirim ki ülkedeki hiçbir şey fiyatını hak etmiyor. Ben dominar 250 alacağım başlangıç motoru olarak. Fiyatını hak ediyor mu? Asla.

Ancak şu an için piyasadaki her şeyi fiyatıyla değil, fiyat/performans olarak değerlendiriyorum. "muadilleri ve/veya benzerleri arasında ne gibi bir fiyat farkı var?" sorusunu soruyorum.

Ben 125'lik bir şeyle başlayıp daha sonra RS200'e geçmeyi planlıyorum. Bunun için en uygunu drift l gibi duruyor.

Ben 125'lik bir şeyle başlayıp daha sonra RS200'e geçmeyi planlıyorum. Bunun için en uygunu drift l gibi duruyor.
Drift l hemen herkes tarafından öneriliyor, "evet bu sanırım fiyat/performans ürünü, alınabilir" gibi yorum yapıyor beynim 😁

Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.

Drift l hemen herkes tarafından öneriliyor, "evet bu sanırım fiyat/performans ürünü, alınabilir" gibi yorum yapıyor beynim 😁

Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.

Fiyatına göre gayet iyi ama belli başlı eksiklikleri var elbet. Yine de böyle bir bütçeyle başlamak için daha iyi bir seçenek göremiyorum.

Geri
Yukarı