Başlangıç motoru önerisi

Sağ olun hocam verdiğiniz değerli bilgiler için, çok geçmiş olsun umarım bir daha kaza yaşamazsınız, dediğiniz gibi abs olmaması ve kampana kullanması dediğiniz gibi ürkütücü ancak bu fiyat bandında bence tercih edilebilecek en iyi motor, almak nasip olursa buradan da yazarım.

Hocam ne yazık ki bütçe o kadar çıkmıyor, msx çok sevdiğim bir motor ancak ben para biriktirmeye çalıştıkça çok daha fazla fiyat binecek üstüne biniyorum seçimden önce çabucak bir tercih yapayım diyorum.

Eğer çok acemi değilsen frenlerde çok sorun yaşamazsın bizim burada battı çıktı diye adlandırılan asfaltın zemini çok kaygan ani frende direkt yerdesin arkadaşım kaç defa CBR'la yattı o yolda bende ilk aldığım zaman arkadaşlarla gezerken arkadaş gazıyla giderken tıra arkadan giriyordum ani fren yaptım azıcık arka kaydı ama öyle korkulacak bir şey olmadı bence çok sıkıntı değil frenleri.

Bence gelmez gelirsede 25 kasa da gelir belki şu anda 80k galiba fiyatı en az 10 15 artar bir de yaz aylarındada zam yer 100k ya yaklaşır bence bu sene sonuna doğru abs siz modeli bile 100k ya yaklaşırsa şaşırmam ben aldıktan 2 gün sonra 5K zam yedi motor.
Teşekkür ederim.
Battı çıktı alt geçitinden bahsetmişsin, Konyalı mısın?

Eğer çok acemi değilsen frenlerde çok sorun yaşamazsın bizim burada battı çıktı diye adlandırılan asfaltın zemini çok kaygan ani frende direkt yerdesin arkadaşım kaç defa CBR'la yattı o yolda bende ilk aldığım zaman arkadaşlarla gezerken arkadaş gazıyla giderken tıra arkadan giriyordum ani fren yaptım azıcık arka kaydı ama öyle korkulacak bir şey olmadı bence çok sıkıntı değil frenleri.
Tamamdır kral teşekkürler Mersin'de de aynı şekil battı çıktılar var arabayla ben de deneyimledim aynı ani fren olayını defalarca

Bizim burada da vardı da ondan sordum. İyi akşamlar dilerim. Tekrardan teşekkürler. Ben motoru yarın alırım.

Hayırlı olsun kral tekerine taş değmesin hayırlısı bana :=)

Yeni konular

Geri
Yukarı