Başlangıç motoru olarak YZF R25 alınır mı?

bdkdes

Femtopat
Merhaba başlagıç motoru olarak R25 düşünüyorum ancak Suzuki GSX R125 de var aklımda. Hangisi daha uygun olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
2015'te bizzat Hyosung Gt250r ile başlamıştım, aygır gibi kocaman bir makine ve o bile zorlamadı. Biliyorum R25 tork ve beygir gücü bakımından 1 adım önde ama sonuç olarak supersport motosikletler için giriş seviyesi sayılır, bence başlanabilir. Tabii ki ilk kasa R25'leri baz aldım, 2018'den beri piyasadan hiçbir haberim yok, yeni R25'lerin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama gittikçe yükselecek olan bu piyasada, alabildiğiniz en güçlü makineyi alın derim. Oyumu R25'e veriyorum.

Merhaba başlagıç motoru olarak R25
Yazık edersin motora, düşüreceksin ve karenajları kırılacak. Fiyatları görünce gülümseme gelecek.
Başlangıç motoru olarak naked her zaman daha iyidir.

500cc üstü olmadığı sürece racing almak saçmalıktır. İlla alcam diyosan R25 alabilirsin.

Yazık edersin motora, düşüreceksin ve karenajları kırılacak. Fiyatları görünce gülümseme gelecek.
Başlangıç motoru olarak naked her zaman daha iyidir.

500cc üstü olmadığı sürece racing almak saçmalıktır. İlla alcam diyosan R25 alabilirsin.
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca şehir içinde gidon açısından ötürü çevik de değiller. Naked motorlar daha çevik oluyor.

Geri
Yukarı