Başlangıç onarma

UğurSeker

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler öncelikle
Bilgisayarım casper marka ve işletim sistemi windovs 7. Bilgisayarım kısa bir süre önce açtığımda başlangıç onarmaya attı ve bende onarmasını bekled,m onarma sonucu birşey elde edemedim ardından güvenli modda girdim sistem geri yükleme yaptım açıldı bilgisayar fakat ertesi gün tekrar girdiğimde yine aynı sorun ile karşı karşıya geldim tekrar sitem geri yükleme yaacaktım kii güvenli mod seçeneğini seçiyorum fakat yine başlangıç onarmaya atıyor bu yüzden format atma kararı aldım attım formatı driverlarını yükledim açıldı SADECE crome yükledim kapattım akşam tekrar girdim yine aynı sorun. lütfen yardım edin gerçekten elimden başka birşey gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

EssenceTurk verdiğin öneri için teşekkürler fakat format bir çözüm olanağı değil yine aynı sorun ile karşı karşıya kalıyorum.Geçenlerde Tamirciye sorduğumda Ram'den kaynaklanabilir. Ram'i çıkar ve slot'unu temizle dedi. Benim sorunum ile alakası varmı sence. ?

HighPixel verdiğin öneri için teşekkürler başka bir yerden aldığım bilgiye göre sorun w8'de karşına çıkar üzerinde idi. Fakat Xp yüklemende fayda olacağını sundular.Bu konudaki görüşün nedir?

Ramdan kaynaklanabilir haklısın.Benim arkadaşım bilgisayarına format atmak istiyodu ama bir türlü atamıyodu.Farklı bi ram taktı ve format başarılı şekilde olmuştu.Benimde karşıma böyle bi sorun geldiğinde söylediklerimi yaptım düzelmişti.Bide ram dene bakalım.

Hayır yine işe yaramadı :(
EssenceTurk Başka bir sorum olucaktı Kendi evimize internet alıcaz fakat internet arka sokaktaki evde bulunuyor oradan kendi evimize almamız en fazla 60 Metre filan oluyor çatı üstünden doğru gelicek bu yol ile getirdiğimizde kabloyu internet hızı etkilenir mi , internet bağlantısı sağlanır mı , mesafe sorun olur mu ? Fikirlerinizi alabilirmiyim . Teşekkürler :)

Hayır yine işe yaramadı :(
EssenceTurk Başka bir sorum olucaktı Kendi evimize internet alıcaz fakat internet arka sokaktaki evde bulunuyor oradan kendi evimize almamız en fazla 60 Metre filan oluyor çatı üstünden doğru gelicek bu yol ile getirdiğimizde kabloyu internet hızı etkilenir mi , internet bağlantısı sağlanır mı , mesafe sorun olur mu ? Fikirlerinizi alabilirmiyim . Teşekkürler :)

Kablo uzunluğunda problem olmaz. İnternet bağlantısı sağlanır tabi ama önce çözmediğin şu hdd sorununu çözmeni öneririm. Teknik servise veya herhangi bir bilgisayar tamircisine bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sorunu servise göndericez halledicez şuanlık benim sorunum kablo sorunu internet hızında düşme olurmu ve bayağı etkili olur mu ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı