Başlangıç sekmesindeki ''Mscdcsc'' ve ''Anonymous'' nedir?

Efecim

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda hiçbir sorun yok fakat başlangıç menüme girdiğimde bu iki trojan ile karşılaştım. Ne yapmam gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum.

grvyoneticis.png

Ayrıca bilgisayarımı Kaspersky ile tam tarama yaptım 12 trojan bulup sildi. Fakat başlangıç menüsünde hala 2 tane olduğu için korkudan buraya geldim yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda hiçbir sorun yok fakat başlangıç menüme girdiğimde bu iki trojan ile karşılaştım. Ne yapmam gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 614465
Ayrıca bilgisayarımı Kaspersky ile tam tarama yaptım 12 trojan bulup sildi. Fakat başlangıç menüsünde hala 2 tane olduğu için korkudan buraya geldim yardımlarınızı bekliyorum

Kayıt defterinde kalan kırıntılarıdır. O yüzden orada gözüküyordur.

Hocam kesin demedim. Tarama sonucunda bunların silindiğinden emin misiniz?

Kaspersky tam ve doğru tarama yapıyor ama ben yine de şimdi ESET ile deneyeceğim geri dönüş sağlayacağım.
İlk defa "anonymous" adında bir şey görüyorum görev yöneticisinde. Sisteminizde yedek alacağınız varsa alın, format atabiliyorsanız hemen atmalısınız. Görev yöneticisinde dünyaca ünlü bir hacker grubunun ismi varken bu kadar rahat olamaz bence kimse.

Rahat olmamın sebebi farklı 3 antivürüs programı ile taratmış olmamdı. Şimdi son bir kez daha deneyeceğim.

Kaspersky tam ve doğru tarama yapıyor ama ben yine de şimdi ESET ile deneyeceğim geri dönüş sağlayacağım.

Rahat olmamın sebebi farklı 3 antivürüs programı ile taratmış olmamdı. Şimdi son bir kez daha deneyeceğim.
3 antivirüstede çıkmıyorsa takmayın kafanıza o kadar.Bulsa kaspersky bulurdu zaten🙂

Geri
Yukarı