Başlangıç seviyesi İngilizce kitap önerisi

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Yeni yeni ingilizce öğreniyorum, kitap okuyarak kendime bilgi katabileceğimi düşündüm.

Bunun için sizlerden kitap önerisi istiyorum, gerilim, aksiyon, aşk tarzı kitaplar sevmiyorum.

Nasıl bir kitap istediğim tam olarak aklımda yok, fakat şöyle bir şey söyleyebilirim, kısa kitap olsun sıkmasın, günlük hayatta kullanılabilecek kelimeler barındırsın içinde istiyorum. (Kelime haznem dar.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Yeni yeni ingilizce öğreniyorum, kitap okuyarak kendime bilgi katabileceğimi düşündüm.

Bunun için sizlerden kitap önerisi istiyorum, gerilim, aksiyon, aşk tarzı kitaplar sevmiyorum.

Nasıl bir kitap istediğim tam olarak aklımda yok, fakat şöyle bir şey söyleyebilirim, kısa kitap olsun sıkmasın, günlük hayatta kullanılabilecek kelimeler barındırsın içinde istiyorum. (Kelime haznem dar.)
Aklıma gelenler : Peter Pan ve The Old Man and The Sea
İnternetten araştırıp daha fazla kaynağa ulaşabilirsin.

Oxford yayınları ve Ydspublishing yayınlarının seviyeye göre değişen kitapları var. Ydspublishing'den Vocabulary serisini öneririm. Sırf kelime için yapılmış seri.

Merhabalar,

Pioneer Oxford Bookworms, Penguin Readers, McMillan ve Cambridge olabilir, size tavsiyem başlangıç içinse level 1 veya 2 almanız olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı