Başlangıç seviyesi ücretsiz tasarım yapıyorum

Şimdilik bu cevaba kadar olanları yapıp atacağım, bundan sonrasını şuan yapamayabilirim.
Background fotoğraflarını nereden alıyorsunuz hocam, ayrıca hangi program ile yapıyorsunuz.
Photoshop ile yapıyorum, arkaplanlar kendi imalatım diyebiliriz, üstteki için internetten sakura png'si buldum, ardından arkaplana pembe degrade verdim.
Bana Jetta-Passat ağırlıklı araçlarla ilgili bir Telegram-wp gurubunda kullanılacak bir logo tasarlarsan çok sevinirim teşekkürler.
Hocam çok şey denedim uğraştım, en son siyah beyaz olsun diye düşündüm, şunu yaptım. Başarılı değil ama sizi yüzüstü de koymak istemedim.

Eren-Satar-Technopat.png

Son düzenleme:
"ejderinoglu" yazan 1024x1024'lük bir logo yaparsanız sevinirim.
Hocam iki tane yaptım beğendiğinizi kullanın.
1920 X 1080 duvar kağıdı ve güzel bir profil fotoğrafı yapabilir misin? Biliyorum çok şey istedim üşenirsen sadece duvar kağıdı yeterli. :)
@BoraBDABora Hocam biraz daha iyisini yapabilirdim, ama şuan aklıma böyle bir şey geldi, çok yetenekli değilim daha.
Bedava ürün veya hizmeti istemeye utanıyorum ama bana da bir logo yapabilir misin? Mobil oyun şirketi olacak ismi Pandomim Game ama çözünürlük hakkında hiçbir fikrim yok maalesef.

Dosya Ekleri

• pandomim-gaming.png
    pandomim-gaming.png
    76,4 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Hocam iki tane yaptım beğendiğinizi kullanın.

@BoraBDABora Hocam biraz daha iyisini yapabilirdim, ama şuan aklıma böyle bir şey geldi, çok yetenekli değilim daha.

Elinize sağlık.

Bir tane Profil Fotoğrafı yapar mısınız? Sade ve minimalist bir şey olsun.
Başlıksız-1.png

Hocam minimalist diyince iyice düşük bütçeye yöneldim sonuç.
Mediafire atmadım, eğer isterseniz atarım.
Hocam Cakuso yazılı bir wallpaper yapabilir misiniz? Yeşil ve siyah renkler ağırlıklı olursa sevinirim
Hocam yarın yapsam daha iyi olur, biraz daha detaylı yapmayı deneyeceğim onu. Ama siz gene beklentinizi yüksek tutmayın.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1405267
Hocam minimalist diyince iyice düşük bütçeye yöneldim sonuç.
Mediafire atmadım, eğer isterseniz atarım.

Hocam yarın yapsam daha iyi olur, biraz daha detaylı yapmayı deneyeceğim onu. Ama siz gene beklentinizi yüksek tutmayın.
Hemen yoinkleme zamanı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka bir yana çok güzel olmuş. 10/10

Geri
Yukarı