Başlangıçta Bir Pencere Açılıp Hemen Kapanıyor

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Bilgisayar açıldıktan yaklaşık 2 veya 3 dakika sonra bir pencere belki de bir program bilemiyorum, saliselik olarak kendini gösterip gidiyor. Çok mühim bir şey değil belki de ama rahatsız ediyor biraz ayrıca eğer oyun oynadığım ana denk gelirse de masaüstüne atıyor doğal olarak. Bu açılan şeyin hangi program olduğunu neyin sebebiyet verdiğini nasıl öğrenebilirim düşündüm ama bulamadım. Var mıdır çözüm öneriniz?

2 - 3 dakika sonra açılıyor demişsiniz ama siz yinede hangi uygulamaların başlangıçta otomatik çalıştığını kontrol edin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Bu linkten öğrenebilirsiniz.

2 - 3 dakika sonra açılıyor demişsiniz ama siz yinede hangi uygulamaların başlangıçta otomatik çalıştığını kontrol edin. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Bu linkten öğrenebilirsiniz.
Başlangıçta açılan programlara baktım ben ekstra bir şey göremedim.

Asus Quick Charge gibi bazı programlar başlangıçta dediğiniz gibi saliselik cmd penceresi açıp kapatıyor, belki bunun gibi bir uygulama olabilir dediğiniz pencere.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı