Çözüldü Laptop ile başlangıçta CMD açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rekaston

Picopat
Daha fazla  
Laptopumda birkaç gündür başlangıçta 2 tane CMD açılıyor ama hiçbir şey yazmıyor ve 2 saniye sonra kapanıyor. Çok sinir olmaya başladım bu duruma. Çözümü var mıdır?

Çözüm
Hocam bu durumu bende yaşadım, sanırsam CMD ile ilgili dosya gözüküyordu. Virüs vesaire ile ilgili olduğunu sanmıyorum, bende DBD Easy Anti-Cheat'in düzgün başlatılmasına neden olan bir dosya vardı ve onunla ilgili olarak CMD açılıyordu. Windows dosyaları ile ilgili sorun olunca oluyordu sanırsam. CMD'yi yönetici olarak açıp SFC /scannow yazmayı deneyin.

Windows resource protection did not find any integrity violations. Böyle bir şey dedi ama bilmiyorum.

Virüs olmayabilir, bazen programlar başlangıçta CMD üzerinden komut çalıştırabiliyor, ancak antivirüs programıyla kontrol etmek daha sağlıklı olacaktır.

Kontrol ettim virüs bulmadı. Sorunu hala çözemedim.

Sorunu çözdüm rkill uygulamasını indirip çalıştırdım. Virüs bulup düzeltti. Yeniden başlattım CMD gözükmedi. Hepinize teşekkürler.
CMD Saniyelik Açılıpmı Kapanıyor Yoksa! kapanmadan duruyor ve biraz zaman sonra kapanıyor mu eğer baştaki dedğim gibiyse o arada sırada bana da oluyor ama ikinci dedğim ise belki dikkat etmeniz gereken bir şeyler olabailir bilgisayarınızda.

Malwarebytes veya Kaspersky ile tam tarama yapın bu iki büyük Anti-Virüs canavarları sizelere yardımcı olabilir virüs bulaştığını düşünüyorsanız.

Geri
Yukarı