Başlangıçta "Setuplauncher" nedir?

faruk212

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün Görev Yöneticisinde başlangıç kısmında bir işim vardı. Başlangıç kısmına girince bu gözüme çarptı. Bu nedir acaba? İnternetten araştırdığımda Microsoft'un bir yazılımı olduğu yazıyor. Ama "Setuplauncher" yazınca L küçük yazılmış acaba çarpıtma falan diye düşündüm. Dosya konumu açılmıyor bu arada. Sistemimde aktif Bitdefender vardı 3 gün önce Kaspersky yüklemiştim. Bu nedir acaba?

Bakabilirsiniz.

Bakabilirsiniz.
Konuda çözümle alakalı bir şey yazmıyor :D

Merhabalar. Bugün görev yöneticisinde başlangıç kısmında bir işim vardı. Başlangıç kısmına girince bu gözüme çarptı. Bu nedir acaba? İnternetten araştırdığımda Microsoft'un bir yazılımı olduğu yazıyor. Ama "setuplauncher" yazınca l küçük yazılmış acaba çarpıtma falan diye düşündüm. Dosya konumu açılmıyor bu arada. Sistemimde aktif Bitdefender vardı 3 gün önce Kaspersky yüklemiştim. Bu nedir acaba?

Pek bir şey olduğunu sanmıyorum ama içiniz rahat etsin diye Kaspersky ile tarayın.

Arkadaşlar gece tam taramaya bırakacağım. Şimdi malwarebytes ile hızlı tarama yapacağım o da tarıyo sanırım threat scani ile pek sürem yok çünkü

Sadece ad ile bir şeye varamazsınız, elde detaylı dosya verisi VT sonucu konumu bir şey söylememişsiniz.
Hocam dün tarama yaptım sıkıntı çıkmadı. Ayrıca VT sonucunu veremedim hocam çünkü dosya konumuna gidilmiyordu. Bu forumda başka bir konuda bir hocam görev yöneticinde komut satırı ayarını açılması gerektiğini söyledi ve bu şekilde oradaki dosya konumu C:\Program Files\Common Files\ Bitdefender bilgidayarda yok. Yani hiçbir türlü o konumda bir belgeye ulaşamadım ki orada yazan konumdan Bitdefender ile alakalı olduğu anlaşılıyor. Virüs taramaları da temiz çıktı yani sıkıntı yok gibi geldi hocam bana çünkü yapabilecek başka bir şey bulamadım. Eğer daha yapabileceğim bir şey varsa yapayım. Şimdiden yardım eden herkese çok teşekkürler

Son düzenleme:
Sabit konular boşuna değil. Rehberi uygulayıp burada sonucu paylaşın.

Geri
Yukarı